26- latek zatrzymany za 7 porcji marihuany

  • 15.05.2019, 18:37 (aktualizacja 15.05.2019 19:46)
  • Policja Lwówek Śląski
26- latek zatrzymany za 7 porcji marihuany
Podziel się:
Oceń:
Patrole policji szczególnie bacznie przyglądają się kierowcom w porze nocnej. Tak też było 10 maja 2019 roku, o godzinie 1. na ulicy Jeleniogórskiej w Gryfowie Śląskim.

Policjanci zatrzymali do kontroli 26- letniego mieszkańca Zgorzelca kierującego samochodem osobowym. Szczegółowa kontrola przebiegała pod kątem włamań, kradzież i handlu narkotykami. Jak się okazało po szczegółowej osobistej kontroli mężczyzna miał przy sobie 7 porcji handlowych marihuany. Kierujący został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz zajmą się nim prokurator i policjanci wydziału kryminalnego.

Policja Lwówek Śląski

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rozgoryczony Anonim
Rozgoryczony Anonim 18.05.2019, 09:35
Po komentarzach stwierdzam : jeden wielki CZARNOGRÓD. Tych co twierdzą iż marihuana zabija bym doedukował, ale ok niech sobie tak myślą, a tymczasem synek czy córeczka pewnie wystrzeleni przez tzw. PIKO, są bardzo produktywni... Żal, pięść sie zaciska kiedy ludzie myślą, że marihuana jest zła, w czasach gdzie pół młodego Lubania Lata powystrzelana przez metke ;) No ale cóż, myślenia Dinozaura nie zmienisz
PIS
PIS 17.05.2019, 22:45
Szkoda ze księża pedofile nie sa tak karani za molestowanie dzieci.

Przydala by sie wojna jak za hitlera i chu....

Bo poki co to rzadzi pieniądz i tyle.

Kto ma hajsy ten jest bogiem a kto nie ma to ma pecha.

Nie jest dobrze
Nie jest dobrze 16.05.2019, 13:22
Narkomany do wora!!!
Pamiętajmy że marihuana to też narkotyk!
Zabił wielu ludzi,nie pozwólmy żeby zabijał kolejnych
Lukasz
Lukasz 17.05.2019, 12:36
Marihuana zabila wielu ludzi??? 😂😂😂 Widze ze ktos tu ma *** pojecie o czym mowi. Marihuana nie jest w stanie zabic nikogo bezposrednio, nie da sie przedawkowac. Dawka smiertelna to okolo 700kg!!! Ktore trzeba by bylo wypalic w 15 minut co jest z technicznego punktu widzenia niemozliwe. Wiec zamiast ***ic glupoty zapal sobie jointa. 😁
Hela
Hela 16.05.2019, 19:57
A alkohol, papierosy? Wcale nie zabijają...a są legalne! Otwórz oczy!
✍🏽
✍🏽 16.05.2019, 05:43
Słuchajcie jeżeli przewozi cię murray he to przewo się w urnach bo za to się nie siedzi mamy przykład w zakładzie pogrzebowym
Asdfgh
Asdfgh 15.05.2019, 22:29
Narkomani bo maryche miał? Lecz się. To jest tak naprawdę jedyne co ta policja potrafi. Każde jedno zgłoszenie z jakim się do nich idzie kończy się zdaniem: My nic nie możemy zrobić
Stop narkomanii
Stop narkomanii 16.05.2019, 00:49
Bardzo dobrze że go zamknęli. Jednego groźnego człowieka mniej. Wskaźnik przestępstw rośnie ponieważ tacy nie odpowiedzialni ludzie jak on zażywają marihuane i inne trujące jak piorun substancje
MÓWIMY STOP NARKOMANII W NASZYM REGIONIE!!!!
WE WSPÓŁPRACY Z POLICJĄ I INNYMI SŁUŻBAMI STARAJMY SIĘ WYELIMINOWAĆ NARKOMANÓW I DILLERÓW!!!
Pajączek
Pajączek 15.05.2019, 22:27
Ciekawe czy dobre jaranko mial 🤣
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 15.05.2019, 22:10
Ja ***e dać mu 25 lat za to, a tym co go złapali odznaki i premie! Brawo kolejny ,,groźny przestępca" schwytany
Co za poryty kraj żeby za parę lufek czy parę gram zioła niszczyć młodemu życie wsadzając go za kraty...
Polska 100lat za murzynami, jakoś Czechom czy Holendrom opłacało się zalegalizować marihuane i zmniejszyła się przestępczość, dilerka wszystko ładnie pięknie legalnie bez strachu i dopalaczy i do budżetu państwa ile pieniędzy grubych idzie, co za idioci rządzą tym krajem że nie widzą ile korzyści by było z legalizacji...
Alkohol powinien być nielegalny to przez alkohol dzieją się tragedie wypadki, morderstwa pobicia itp itd
Jakoś nigdzie nie słychać żeby ktoś pod wpływem marihuany kogoś rozjechał albo zabił ogar!!
Xxxx
Xxxx 16.05.2019, 01:24
Dokładnie jestem za, czytasz w moich myslach. Za jazdę po pijaku 3 lata hahah za dwa gramy dostał 5 lat komedia w czarnych kolorach.
Stop narkomanii
Stop narkomanii 16.05.2019, 00:45
Człowiek yebnij sie w głowe i zastanów sie co ty wogule gadasz. Oni mu zniszczyli zycie????? Bo według mnie to on niszczył życie innym,ludzie wynoszą z domów wsyztsko co mają żeby tylko kupić to gówno a przy okazji starsznie niszczą sobie zdrowie oraz mają straszny wpływ na społeczeństwo
thc
thc 18.05.2019, 12:55
idz do swojego opla starego rzecha i tam siedz
marko
marko 15.05.2019, 22:02
karac tych co te gowno sprzedaja i czerpja zyski hieny jedna hiena siedzi piotrus tatus czeka
KC
KC 16.05.2019, 05:49
Nie pierdziel, z jaraniem to miał tyle samo wspólnego co Ty
Stop z narkomanią
Stop z narkomanią 15.05.2019, 19:59
Brawo dla policji!!!
Pozamykać tych wszystkich ćpunów w więzieniach na 25 lat. Narkomani to ludzie którzy nie powinni żyć na tym świecie
Ganja
Ganja 15.05.2019, 22:33
*** się w łeb ,marihuana to lek !
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 15.05.2019, 22:09
Najwyraźniej nie wiesz o czym mówisz człowieku nie znasz zastosowania marihuany to po co się udzielasz, alkohol jest najgroźniejszym narkotykiem i największym przekleństwem tego świata... Pomyśl o ile potrafisz i zweryfikuj co bardziej szkodzi ludziom
Stop narkomanii
Stop narkomanii 16.05.2019, 00:41
Jeśli bronisz marihuany to znaczy że sam ją bierzesz,może przydałoby sie ciebie sprawdzić czy nie posiadasz przypadkiem narkotyków.
Stanowcze NIE dla narkomanii w maszym regionie

Pozostałe