Zatrzymana nietrzeźwa matka. Interweniowali dzielnicowi

  • 14.05.2019, 12:15 (aktualizacja 14.05.2019 13:30)
  • st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rozeń / red.
Zatrzymana nietrzeźwa matka. Interweniowali dzielnicowi policja.pl zdjęcie ilustracyjne
Podziel się:
Oceń:
Nietrzeźwa kobieta i jej trzeźwy partner awanturowali się na jednej z ulic Lubania. W trakcie kłótni szarpali wózek z 6 - miesięcznym niemowlakiem, a 1,5 roczne dziecko stało bez opieki niedaleko kłócących się rodziców.

Dzielnicowi z lubańskiej komendy w trakcie obchodu rejonu służbowego zauważyli dwoje ludzi awanturujących się i szarpiących wózek z dzieckiem.  W pewnym momencie z wózka odpadło kółko i będące w nim dziecko o mały włos z niego nie wypadło. Kilka metrów od rodziców stało drugi maluch, na którego rodzice nie zwracali uwagi. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania.

Na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego, który zabrał dzieci do lubańskiego szpitala, gdzie pozostawiono je na obserwacji. Nietrzeźwa matka z ponad promilem alkoholu w organizmie została zatrzymana w policyjnym areszcie. 27- latce został przedstawiony zarzut narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, kobiecie za ten czyn może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto o całej sprawie powiadomiony został sąd rodzinny.

Ojciec dzieci został doprowadzony do lubańskiej prokuratury, przez którą był poszukiwany do sprawy dotyczącej znęcania się nad rodziną.

st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rozeń / red.

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwująca
Obserwująca 16.05.2019, 12:52
Do: Stad i Wrocław - przecież są przyjęcia do pracy w policji, proponuję się zatrudnić, będzie okazja żeby się pokazać i pogwiazdorzyć...a nie tylko krytykować...
Stąd
Stąd 15.05.2019, 09:55
Dzielnicowi w trakcie obchodu!!!!???? A skąd oni się pojawili!!!??? To u nas są tacy!!!??? Jest ich tak dużo jak radiowozów na naszych ulicach!!!!Niesamowite!!!!
Wroclaw
Wroclaw 14.05.2019, 19:50
Brawo brawo, interwencja bez pełnego umundurowania, no gwiazda flesze telewizja, tym się zajmuje dzielnicowy, bo jeżeli chodzi o prawdziwych przestepcow to brak reakcji, lepiej gwiazdorzyc na słabszych
Luban
Luban 14.05.2019, 20:41
Gwiazdorzyc na słabszych ?
Wroclaw
Wroclaw 14.05.2019, 23:16
A co niw est głośno o tym ze podpalacza nie morze znalesc policja, a gnebi biznesmena, gdyby nie tvn to by porwali dziecko, ale brawa bo kolko od wuzka odpadlo i zlapali po sporzyciu alkocholu, i odrazu gwiazdy, ku_ _a pokażą kiedys coś co pozwoli sie czuc ludzia bezpiecznie czyli ujeli gangstera a nie takie cos, poraszka policji i wstyd
Polecam słownik
Polecam słownik 15.05.2019, 07:09
Podczas Twojej edukacji chyba nauczyciele strajkowali bardzo długo, masakra tyle do powiedzenia, a język chyba nie polski, w prawie każdym słowie błąd, z przykrością się to czyta.
Tvn
Tvn 14.05.2019, 20:29
No i co ma do tego umundurowanie? Jesteś bardziej usatysfakcjonowany jak dostaniesz mandat od policjanta w czapce czy bez czapki? Dla mnie to bez różnicy...akurat dzielnicowi robią kupę dobrej roboty
.
. 15.05.2019, 10:38
Zgadzam się, dzielnicowi odwalają masę dobrej roboty, mimo, że jest ich niewielu. A rodzina bardzo dobrze znana wszystkim ze swojej działalności, więc to, że "kolko od wuzka odpadlo i zlapali po sporzyciu alkocholu" to nie jest jedyny powód zatrzymania. Brawo dla dzielnicowego!
Ja
Ja 14.05.2019, 17:08
chołota...
Julka
Julka 14.05.2019, 15:22
1000+ jest - a zatem w szyję można wlewać. Powiadają że ta patologia jest w kolejnej ciąży - będzie zatem kolejne 500+
marc55
marc55 14.05.2019, 20:32
Zawsze w stadzie znajdzie się czarna owca. Może za kilka lat to będzie twoja córka. Pomyśl czasem zanim zaczniesz pisać, to nie boli.
Vb
Vb 14.05.2019, 15:00
Nawaleni z rana wyborcy PiS 500+ robi
swoje
Kssks
Kssks 15.05.2019, 00:50
Skąd wiesz ze z rana
marc55
marc55 14.05.2019, 20:39
Nawalenie wieczorem wyborcy PO, robią lepsze rzeczy ...... twój świat by runął gdyby nie dało się przypisać czegoś pis, trzeba by wtedy popatrzeć w lustro i to byłby dopiero dramat.
MałaMi
MałaMi 14.05.2019, 14:54
i tylko dzieci żal... Oby nasze państwo szybko maluchy z patologii zabrało i pseudorodzicom prawa rodzicielskie odebrało.
Siwy Traktorzysta
Siwy Traktorzysta 14.05.2019, 13:54
Typowi beneficjenci 500+
marc55
marc55 14.05.2019, 20:43
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Za kilka lat to oni będą robili na twoją emeryturę. Oby nie zostali zmuszeni do wyjazdu za granicę jak za waszych rządów, bo zostaniesz typowym beneficjentem MOPS-u.
Siwy Traktorzysta
Siwy Traktorzysta 14.05.2019, 19:10
Nie uraziłem żadnej normalnej rodziny.
Chciałem tylko zaznaczyć, że najlepiej radzi sobie patologiczna rodzina z takim świadczeniem socjalnym 😂 wystarczy na alkohol i na utrzymanie dziecka bo mops da jeszcze inne zasiłki 😂
Logik
Logik 15.05.2019, 09:29
Właśnie że uraziłeś normalne rodziny stwierdzeniem że to "typowi beneficjenci 500+",a to przecież patologia czyli nietypowi beneficjenci 500+.
zbigniewp30
zbigniewp30 14.05.2019, 17:44
Też taki jesteś? Znasz to z autopsji? Typowe platformerskie myślenie.
Urażony rodzic trójki dzieci
Urażony rodzic trójki dzieci 14.05.2019, 16:04
Niestety przez takich "rodziców" dostaje się tym, którzy świadomie decydują się na posiadanie dzieci i później każdy rodzic jest wkładany do worka, tych którzy dzieci mają dla 500+. Dzieci mają też osoby spoza marginesu i mają je nie ze względu na marne 500+, a niestety matka czy ojciec idący z trójką czy czwórka dzieci, oceniany jest niesprawiedliwie. Proponuję popytać i sprawdzić czy te 500+ jest wystarczające na miesieczne utrzymanie dziecka, bez normalnych zarobków, byłoby to niemożliwe. Faktycznie jest to super dodatek, ale tylko dodatek...
500+
500+ 15.05.2019, 06:38
Siwy traktorzysta pisze takie głupot bo spadł z Ursusa i uderzył się w główkę
Malami
Malami 14.05.2019, 17:57
Popieram! Teraz rodzice którzy mają już dwójkę dzieci od razu są nazywani "rodzinami dzięki 500+" . Szlag mnie trafia.
Ludzie to ***e
Ludzie to ***e 14.05.2019, 15:22
To że mają 500+ o niczym nie znaczy
samuraj
samuraj 14.05.2019, 22:32
mam czworo dzieci i ja mam sie tego wstydzić bo na dwoje biore to co sie nalerzy???

Pozostałe