Korek na autostradzie, tym razem w kierunku Niemiec

  • 23.04.2019, 16:03 (aktualizacja 23.04.2019, 17:20)
  • red.
Korek na autostradzie, tym razem w kierunku Niemiec
Podziel się:
Oceń:
Jak informują mieszkańcy Lubania podróżujący autostradą A4, dziś w korkach stoją auta w kierunku Niemiec.

Problemy z płynną jazdą zaczynają się już w Kątach Wrocławskich i z większymi bądź mniejszymi przerwami ciągną się aż do Drezna. Tak wynika z informacji przekazywanych nam od kierowców.

Jestem na 134 km, a moja prędkość to 30 km/h – informuje nas mieszkaniec Lubania.

W tej chwili na tą sytuację jest jedna rada - jeżeli nie musicie nie wjeżdżajcie na A4 w kierunku Zgorzelca. Przynajmniej do godzin wieczornych.

red.

Zdjęcia (1)

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anonim
Anonim 23.04.2019, 19:21
Folksdojcze wracają do swoich Panów żeby zarabiać na pokaźne życie w Polsce hahah
Hera
Hera 24.04.2019, 20:53
A Anonim niech czeka na PIS----owskie +++++++++++++++ ! Z potriotyzmu ,rodziny nie wykarmisz ,wiec Ci co dbaja o swoja rodzine jada a ty czekaj az ci manna sypna z nieba nierobie .
Www
Www 24.04.2019, 11:54
A ty rasisto kim jesteś, wielkim katolikiem co krzyczy śmierć wrogom ojczyzny. Sam nie umiesz o siebie zadbać innym zazdrościsz,że coś w życiu mają dzięki pracy na zachodzie,
Zet
Zet 24.04.2019, 09:35
Jesteś idiota i tyle!!!
007
007 23.04.2019, 22:41
anonim masz z tym jakiś problem czy zazdrość ,ja w wieku 19 lat jezdziłem 4 letnim audi a w wieku 26 lat postawiłem dom bez żadnych kredytów dzięki pracy w Niemczech.Nikt mnie tak nie poganiał do pracy i wykorzystywał jak w Polsce.To że ktoś jest zaradny i chce trochę lepiej żyć nie kradnąc to chyba tylko plus. .
samuraj
samuraj 23.04.2019, 21:21
Anonim ty naprawde masz coś z łokciem albo jeszcze nie doszłeś do siebie po Świętach i lepiej zmień zioło albo medyka bo piszesz bzdury jak mało który
Daniel
Daniel 23.04.2019, 18:39
można
Beata
Beata 23.04.2019, 18:29
Można pokazywać rejestrację na zdjęciach?

Pozostałe