Lato 2019. Gdzie będziecie się bawić?

  • 11.04.2019, 10:47 (aktualizacja 11.04.2019 12:04)
  • red.
Lato 2019. Gdzie będziecie się bawić? eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
Wprawdzie dopiero rozkręca się wiosna, ale już zapewne myślicie gdzie będziecie się bawili podczas letnich imprez w regionie.

Henryki 2019 – 6-7 lipca
Podczas 14. edycji Henryków, podobnie jak w poprzednich latach, nie zabraknie sporej dawki tanecznego brzmienia. W sobotę na scenie pojawi się Nowator oraz Extazy. Jeszcze ciekawiej zapowiada się niedziela kiedy publiczność bawiła się będzie przy występach Czwartej Fali oraz gwiazd wieczoru - Defis i After Party.

Tania Paczka Kurier
Tania Paczka Kurier
Tania Paczka Kurier

Lawa 2019 – 5-6 lipca
W piątek lubańskim Amfiteatrem będzie rządził humor. Na scenie pojawią się topowe gwiazdy polskiego kabaret - Łowcy.B, Czwarta Fala, Pod Wyrwigroszem oraz Marcin Daniec. W sobotę natomiast wystąpi Pectus. W tym czasie w centrum miasta na giełdach i wystawach królować będą minerały, wszystko to w ramach w ramach Sudeckiego Festiwalu Minerałów. Impreza będzie odbywać się od 4 do 7 lipca 2019 r.

Lwóweckie Lato Agatowe 2019 – 12-14 lipca
Gwiazdami tegorocznego LLA będą Natalia Nykiel, Cleo i Natalia Szroeder. Oprócz koncertów tradycyjnie odbędzie się międzynarodowa giełda minerałów, która jest uważana za największą mineralogiczną imprezę w Polsce.

Dni Zgorzelca 2019 – 22-23 czerwca
Gwiazdami święta przygranicznego miasta będą Cleo, Goorala, Michał Szpak oraz Viceo.

Ponadto w Bolesławcu odbędzie się 25. edycja Święta Ceramiki. Impreza w dniach 14-18 sierpnia. Organizatorzy nie zdradzili jeszcze planu imprezy.

red.

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

K.F
K.F 12.04.2019, 15:03
To będzie biletowane??
as
as 12.04.2019, 13:32
Zgorzelec i Michał Szpak
Klaudia
Klaudia 12.04.2019, 12:27
ZGORZELEC! Cleo😍
fan
fan 11.04.2019, 23:19
zdecydowanie w tym roku Kwisonalia ;)
ja
ja 11.04.2019, 18:27
Zgorzelec only
K.K
K.K 11.04.2019, 18:16
Odpowiadajac na pytanie z artykułu,oczywistym jest przecież że na naszych nowo wybudowanych brodzikach bedziemy się bawic :-)
Pieter
Pieter 11.04.2019, 17:11
Lubań co z wami? Już Agatowe lato ma lepszy repertuar!
Awe
Awe 11.04.2019, 16:50
Amfiteatr powinien przejść generalny remont, jak narazie to straszy swoim wyglądem już nie mówiąc o tarasie i schodach przylegających do zameczku. Miasto przeprowadziło pracę remontowe oprócz wycinki drzew?. Jednym słowem dno i wodorosty, zrobią spęd bydła na 2 dni dla świętego spokoju.
ja
ja 11.04.2019, 15:59
ja wybieram Zgorzelec
DJ
DJ 11.04.2019, 14:28
No to wybieram Henryki ---mimo ze jestem z Lubania .
xzdfdzs
xzdfdzs 11.04.2019, 13:39
Czego narzekacie przecież jakaś tam gazetka wrocławska ogłosiła, że dyrektor mdk to człowiek roku bo wraz z fantastyczną kadrą mdk potrafią załatwić cygański tabor i FolkArt oraz jakiś tam międzynarodowy Festiwal “Bukowińskie Spotkania”, w którym biorą udział zespoły ludowe z Polski, Węgier, Ukrainy. Aż dziwne, że go nie zabiorą do tego wrocławia aby im takie jarmarki urządzał.
Nn
Nn 11.04.2019, 13:32
Przwciez to nie ma czego słuchać.
Zz
Zz 11.04.2019, 13:09
Miasto wymarłych
DLB guy