Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 29 marca 2024 09:02

Wyszarpany punkt trampkarzy

Kolejny punkt w II lidze wojewódzkiej wywalczyli trampkarze Łużyc Lubań. Gorzej poszło pierwszej drużynie młodzików. Wygrała natomiast druga drużyna.

Autor: eLuban.pl

Trampkarze Łużyc drugi raz z rzędu zremisowali 2:2, tym razem z Chrobrym II Głogów. Ekipa trenera Konrada Murawskiego prowadziła po trafieniu Oliwiera Misiewicza w 6. minucie. Goście odpowiedzieli trafieniami Oskara Kopcia, który najpierw doprowadził do remisu, a w 39. minucie odwrócił wynik. Lubanianie długo walczyli o odrobienie strat. Trafić do siatki gości udało się dopiero w samej końcówce Marcelemu Kadłubowskiemu.

Skład Łużyc: Schab - Pietruszewski, Żółtański, Bakalarz, Czurak, Furmański, Kadłubowski, Misiewicz, Szpytma, Tomczyk, Wilk oraz Bobko, Kossowski, Maciąg.

Gorzej poszło pierwszej drużynie młodzików, która podobnie jak trampkarze walczyła z.rówieśnikami z Głogowa. Goście pewnie wygrali 3:0. Przełamała się natomiast druga drużyna, która zwyciężyła Piast Zawidów 5:1. Gole dla lubanian strzelali Krystian Mańkowski 2, Dominik Kopała oraz Cyprian Błaszczyk 2.