Zatrzymany za kradzież alkoholu w sklepie

  • 15.03.2019, 17:48
  • st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Zatrzymany za kradzież alkoholu w sklepie NOSG
Podziel się:
Oceń:
Na 30 dni trafił do aresztu 43- latek, który dokonał kradzieży alkoholu w dyskoncie spożywczym na terenie miasta Lubania. Zatrzymany mężczyzna już wcześniej był znany policji z różnego typu niezgodnych z prawem zachowań.

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowego lubańskiej policji wezwani na miejsce interwencji, ustalili, że 43- letni mężczyzna dokonał w jednym z dyskontów spożywczych na terenie Lubania kradzieży alkoholu w kwocie ok. 50 zł. Mężczyzna po przekroczeniu linii kas został zatrzymany przez pracownika ochrony, który następnie przekazał go właściwym służbom. W trakcie kontroli okazało się, że jest nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Z uwagi na fakt, iż nie posiada stałego miejsca zamieszkania oraz w przeszłości był karany za różne przestępstwa i wykroczenia został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Decyzją Sądu wymierzono mu karę 30 dni aresztu z rygorem natychmiastowej wykonalności.

st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 20.03.2019, 19:52
No cóż miał biedny robić jak trawiło go narodowe pragnienie? Pijana Polska. "Lubimy się dobić, wstydzimy się upodlenia"
W najbliższej okolicy prędzej trafimy do sklepu z alkoholem niż na siłownię. Jeden punkt sprzedaży przypada średnio na 275 mieszkańców. W Norwegii na 18 tys. osób. Według WHO, Polska stacza się na dno. Nie sączymy trunków, nie wznosimy toastów, tylko pijemy a właściwie chlejemy na umór. Już nawet na plebaniach.
https://www.money.pl/gospodark… ... Se4sApuh9g
Obywatel Piszczyk
Obywatel Piszczyk 15.03.2019, 19:31
Co to za jeden ? ***** panoszy się to złodziejstwo wszędzie dosłownie! Nie do aresztu dziada tylko gdzieś na ciężkie roboty !!!
b. Dzielnicowy
b. Dzielnicowy 15.03.2019, 18:50
Cyt, kradzieży alkoholu w kwocie ok. 50 zł.
++++++++++++
Nie w kwocie tylko wartości .....
Poza tym zaraz po założeniu kajdanek należy zdjąć zegarek.
Wojciech
Wojciech 16.03.2019, 07:29
Przecież to nie jest fotka tego upierdliwego żula. Ten pan "przepraszam ... mam prośbę" swój zegarek dawno już przechlał.
do b.dzielnicowy
do b.dzielnicowy 15.03.2019, 23:56
na dołku trzeba ściągać zegarek- w trakcie zatrzymania żaden policjant nie bedzie sciagal zegarków ani innych czesci biżuterii osobie zatrzymanej

Pozostałe