Skorzystał z uprzejmości innego kierowcy

  • 15.03.2019, 10:22 (aktualizacja 15.03.2019 11:10)
  • red.
Skorzystał z uprzejmości innego kierowcy
Podziel się:
Oceń:
Kilka minut przed 10. na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Przemysłowej doszło do zderzenia Audi i Deawoo Matiza.

Do zderzenia aut doszło, gdy kierowca Audi zamierzał pokonać ruchliwą DK30 od strony przejazdu kolejowego w kierunku ul. Przemysłowej.

Kierowca auta stojącego na głównej mrugnął mi, że mnie puszcza i niestety skorzystałem z jego uprzejmości. - usłyszeliśmy od sprawcy kolizji.

W tym czasie z ul. Warszawskiej w kierunku Rybackiej jechał Deawoo Matiz i jemu właśnie kierowca Audi zajechał drogę. W wyniku kolizji kierująca Matizem kobieta doznała na tyle mocnych obrażeń, że do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego nie opuściła samodzielnie pojazdu.

Kierowcy wyjeżdżający z ul. Przemysłowej w Warszawską napotkają utrudnienia. Ruch na DK 30 w tej chwili odbywa się bez większych utrudnień.

red.

Zdjęcia (6)

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do goscia
Do goscia 16.03.2019, 21:26
50 matizow? Czy 500? Za jedno rządowe auto!
Wojciech
Wojciech 16.03.2019, 07:37
Lubań ma tragicznie zorganizowany ruch a kolejne "udogodnienia" potęgują zagrożenie. Ale czego można się spodziewać po wiosce w której sołtysem jest sierotka Areczek bez prawa jazdy.
Grzmielu zza krat
Grzmielu zza krat 16.03.2019, 06:33
Czytajcie ze zrozumieniem, jaka ustawka. Audi wymusiło pierwszeństwa.
Gość
Gość 16.03.2019, 05:27
Tak swoją droga to z tego Audi mało silnika nie wyrwało a Matiz tyle co nic. Z czego oni robią te Matizy. Może nasz rząd powinien zakupić kilka Matizów dla vipów zamiast pancernych Audi. Jak widać Audi rozpadają się jak z papieru w starciu z Matizem czy też drzewem przy minimalnej prędkości. A jakie oszczędności. Za jedno pancerne Audi byłoby z pięćdziesiąt Matizów. mogliby kasować jeden tygodniowo. No i bezpieczeństwo by wzrosło.
Gość
Gość 16.03.2019, 05:17
Oczywiście korek w .... ale czy któryś policjant kieruje ruchem? zadbał tym samym o bezpieczeństwo ? skąd. A to powinna być jego podstawowa rola. Jeden zajmuje się wypadkiem, drugi kieruje ruchem.
Kino Wawel
Kino Wawel 16.03.2019, 17:02
Szeregi Policji czekają na Ciebie ! Pokaz im jak powinno się to robić.
Obywatel Piszczyk
Obywatel Piszczyk 15.03.2019, 19:34
Coś tu śmierdzi! Matiz ledwo tknięty a Audi totalny zgon...Jak dla mnie to ustawka !!!
Hogsofwar
Hogsofwar 15.03.2019, 19:12
Czy my mamy dzisiaj 1 kwietnia ??? Hehehe . To jest niemożliwe by Matiz wyszedł prawie bez szwanku
kdh
kdh 15.03.2019, 19:03
A gdzie jest straż miejska? Żadnego nie widać
Ryszard
Ryszard 15.03.2019, 17:41
To chyba jakaś ustawka, Matiz nie mógł tak rozbić Audi pewnie kierowca Audi miał stłuczkę z Tirem.
Zdzichu
Zdzichu 15.03.2019, 16:14
Pancerne te male auta
Weronka
Weronka 15.03.2019, 15:07
Wniosek na przyszłość dla innych też - trzeba sobie zapewnić życzliwość wszystkich co na głównej jadą...
Teo
Teo 15.03.2019, 12:25
U nas w Lubaniu bardzo są niebezpieczne skrzyżowania !!! Prym wiedze to przy Kuflandzie!!A także oznakowanie fatalne ,!!Na przykład oznaczenie jazdy do autostrady jest dopiero za miastem ,za wniesieniem w kierunku Zgorzelaca ,natomiast w samym miescie i okolicy kompletnie nic !Zero jakiegokolwiek znaku gdzie i jak dojechac do autostrady !
Dzidzia
Dzidzia 16.03.2019, 09:55
A jakaż to autostrada ? Chyba z nazwy bo przez tych pajaców z ciężarówek jedzie się dłużej niż drogami lokalnymi hehe
Gosciu
Gosciu 15.03.2019, 13:12
Nie niebezpieczne tylko ludzie jeżdżą jak sieroty. Klapki na oczy i byle do przodu. Pojedź do wrocławia to zginiesz człowieku.
teo
teo 17.03.2019, 14:01
Jeżdżę dwa razy w miesiącu ! Jest to samo!!! I jeszcze większy ruch plus tramwaje!!! Gościu!!!
Lolek
Lolek 15.03.2019, 12:11
Tam też powinno być rondo
Mechanik
Mechanik 15.03.2019, 11:28
Ten Matiz to chyba jakaś pancerna wersja, żeby tak rozkwasić wysokiej klasy audice? Chyba że ten rozwalony to jeżdżący złom i ta cała buda ledwo trzymała się kupy.
zbigniewp30
zbigniewp30 15.03.2019, 20:04
Bez przesady z tą wysoką klasą.
H
H 15.03.2019, 12:11
Niemiec płakał jak oddawał, nie bite nie klepane to i poddało się matizowi

Pozostałe