Wieczne oznakowanie

  • 11.03.2019, 12:41 (aktualizacja 11.03.2019 16:47)
  • red.
Wieczne oznakowanie
Podziel się:
Oceń:
Remont drogi między Siekierczynem a Nową Karczmą dawno zakończony, a ograniczenie prędkości i informacja o robotach drogowych pozostały do dziś.

Mieszkańcy Siekierczyna zwracają uwagę, że remont drogi łączącej miejscowość z Nową Karczmą zakończył się kilka miesięcy temu, a jego otwarcie było szumnie ogłaszane i to nawet kilkukrotnie, w tym również na naszym portalu. Niestety mimo dawno zakończonej inwestycji, przy drodze wciąż stoi oznakowanie, o którym widać wszyscy zapomnieli.

W trakcie kampanii wyborczej '18r. odcinek ten, po remoncie (chwała za to władzom) był odbierany kilkakrotnie przez pana Starostę, byłego już Wójta i w towarzystwie dyrektora PZD. Rozumiem, dziełem należało się pochwalić i jak widać efekt to przyniosło. Tylko, że po wyborach nikt o tej drodze nie pamięta, bo do dzisiaj sterczy tam oznakowanie: roboty drogowe i ograniczenie do 30km/h. Niby nic, ale tak się właśnie buduje szacunek do prawa, w tym przypadku do prawa o ruchu drogowym. Robót drogowych nie ma już od miesięcy, ale znaki stoją, które (mówiąc kolokwialnie) kierowcy olewają - i chyba słusznie. - czytamy w mailu do redakcji.

Faktycznie remont drogi zakończono blisko pięć miesięcy temu, a znak ograniczający prędkość i informujący o robotach drogowych pozostał osamotniony na placu boju. Na dowód kilka zdjęć z byłego już placu budowy.

red.

Zdjęcia (3)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przerażona
Przerażona 11.03.2019, 22:46
Jak żyć...
xvxd
xvxd 11.03.2019, 17:01
Po tym artykule ktoś powinien zareagować i w końcu zrobić z tym porządek... Tak samo można zapytać co się stało z lustrem na krzyżówce ul. espernatystów, w. polskiego i worcella ? przez silne wiatry zostało rozbite czy wandale to uszkodzili ?

Pozostałe