Włókniarz Leśna zbiera złom

  • 7.03.2019, 11:52 (aktualizacja 07.03.2019 13:17)
  • red./Włókniarz Leśna
Włókniarz Leśna zbiera złom
Podziel się:
Oceń:
Zawodnicy seniorskiej drużyny Włókniarza Leśna postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać aż „ktoś nam da” - czytamy w przesłanej do redakcji wiadomości. Zawodnicy i sztab szkoleniowy wychodzą z pomysłem zbiórki złomu. Zebrane ze sprzedaży pieniądze zostaną przekazane na bieżące funkcjonowanie drużyny.

Drodzy mieszkańcy Leśnej oraz przyjaciele klubu Włókniarza Leśna. 16 marca od 9.00 zawodnicy drużyny seniorów oraz sztab szkoleniowy chce zorganizować odbiór złomu z terenu naszego miasta. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na bieżące funkcjonowanie drużyny. Nie siedzimy i nie czekamy aż ktoś nam da, sami chcemy wyjść z inicjatywą i zebrać choć trochę funduszy potrzebnych do codziennego funkcjonowania zespołu seniorów.

Na pewno wielu z mieszkańców ma niepotrzebne odpady z metalu a nie zawsze jest możliwość ich wywiezienia czy usunięcia, Może są za ciężkie a może nie zawsze jest czas żeby się nimi zająć. Jeśli mają Państwo takie rzeczy i chcą się ich pozbyć prosimy o kontakt pod numerem 660412022. Przyjedziemy i chętnie zabierzemy je od Państwa. Jest to forma pomocy klubowi z Państwa strony, za którą będziemy bardzo wdzięczni. Ze sportowym pozdrowieniem - Włókniarz Leśna.

Poniżej post z Facebooka na wypadek gdyby ktoś chciał udostępnić na swoim profilu :)

red./Włókniarz Leśna

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek
marek 19.03.2019, 19:15
Bierzcie przykład z kajakarzy (mistrzostwo świata!!!!), zróbcie jakiś konkretny wynik, a później ujadajcie. Spytajcie się kajakarzy czy mają szatnię i prysznice, o ogrzewanej przebieralni, gdzie w lutym już pływają i trzeba się gdzieś przebrać, mogą tylko pomarzyć. Do boju chłopaki tom skupuje złom!!!
gas
gas 12.03.2019, 15:43
a kogo obchodzi Burmistrz brawo chłopaki do roboty a kasa będzie
Włókniarz
Włókniarz 11.03.2019, 18:46
to nie wina burmistrza prawdą jest to że decyzje wszystkie podejmuje powiatowy jemu trzeba dziękować
zadowolony
zadowolony 11.03.2019, 08:27
Problem pilki nożnej B klasy A klasy Okręgówki polega na tym że liczą tam tylko na kasę z urzędu Super postawa Włókniarza czas szukać innych form pozyskania kasy może jakiś koncert itp kasa dla klubu
grzes
grzes 11.03.2019, 06:04
niech burmistrz ze swoją świtą sam zbiera złom jak tak mu się podoba a krysia z naszego miasta i nic nie działa
krystek....
krystek.... 10.03.2019, 15:16
burmistrz podjął bardzo dobrą decyzję.. tego nazwijmy klubu nie ma sensu wspierać finansowo,, wyrzucone pieniądze w błoto.. zawodnicy jak i kibice żenada..... żegnamy tem klub z uśmiechem
Kłamczuszek
Kłamczuszek 10.03.2019, 14:20
Rozumiem, że funkcję przewodniczącej komisji pani Aneta pełniła honorowo w ramach wolontariatu( za darmo)? Pan Burmistrz ostatnio bardzo ceni sobie wolontariat ;)
Wszak większość stanowisk jest teraz bezpłatnych, np. członkowie komisji mieszkaniowej.
A gdzie konkurs na Sekretarza Gminy? Gdzie konkurs na te najbardziej płatne stanowiska?
Kto zdecydował o takim składzie komisji konkursowej?
dusza
dusza 9.03.2019, 19:49
Super inicjatywa oby tak dalej może w końcu ktoś poszuka sposora i piłka nożna jak kajaki w Leśnej wejdą z cienia
swój
swój 8.03.2019, 18:38
dobrze, że postanowili szukać innych sposobów na zdobycie środków. Pamiętam jak grałem w tym klubie i nie było pieniędzy na wodę i korki jak jeden z działaczy klubu ( społecznik), niedawny radny rady powiatu, który w tej kadencji nie zyskał poparcia mówił otwarcie gdy wypomniano zarządowi, że najpierw zapewniają dla siebie pieniądze na tzw. diety ( on był wtedy trenerem), ,,że nie widział grabi, które grabią od siebie". Teraz widać, że lepsi ludzie zarządzają klubem i potrafią szukać innych sposobów aby zapewnić pieniądze. Brawo wy!!!
Włókniarz
Włókniarz 11.03.2019, 10:36
To jest oskarżenie
Koko
Koko 9.03.2019, 07:47
Powołaj komisję śledczą cymbale.
swój
swój 8.03.2019, 18:32
dobrze, że postanowili szukać innych sposobów na zdobycie środków. Pamiętam jak grałem w tym klubie i nie było pieniędzy na wodę i korki jak jeden z działaczy klubu ( społecznik), niedawny radny rady powiatu, który w tej kadencji nie zyskał poparcia mówił otwarcie gdy wypomniano zarządowi, że najpierw zapewniają dla siebie pieniądze na tzw. diety ( on był wtedy trenerem), ,,że nie widział grabi, które grabią od siebie". Teraz widać, że lepsi ludzie zarządzają klubem i potrafią szukać innych sposobów aby zapewnić pieniądze. Brawo wy!!!
O.N.A.
O.N.A. 8.03.2019, 15:12
Pomysł zbierania złomu nawet fajny, lepsze działanie niż histeryzowanie 🙂 a hejt.. po tych komentarzach na Facebooku i podpuszczaniu rodziców... "Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada".
grzes
grzes 11.03.2019, 06:06
włodarzu chociaż głupot bys nie pisał z tym swoim powiatowym
Mieszkaniec Leśnej
Mieszkaniec Leśnej 8.03.2019, 15:01
Powiem treściwie i krótko chcieliście Surmacza to macie nie dość ,że nie dal dofinansowania dla klubu to ta sytuacja w Miłoszowie gdzie byl widzial co się dzieje lecz sie tym nie zajal, teraz co ludzie pisza z tymi kwiatami błazen nie burmistrz!
obiektywnie
obiektywnie 8.03.2019, 07:55
Nie robisz nic - źle. Robisz coś - też źle...Wszystkim nie dogodzisz.
Jak już wiadomo, klub ma zabezpieczone środki na działalność statutową na rok 2019 z otrzymanej dotacji. W tej sytuacji chodzi o zabezpieczenie środków na tzw. koszty niekwalifikowane, których dotacja nie obejmuje (wynajem boisk w okresie zimowym, utrzymanie czystości o porządku na obiekcie, zakup środków czystości, przygotowywanie boiska do meczów, koszenie, paliwo, w przypadku kontuzji - leczenie, wydatki ponoszone w tzw. okresie nie objętym realizacją zadania ...Jest tych wydatków naprawdę sporo.
Równie dobrze, 16 marca moglibyście spędzić w domu przed telewizorem...Ale wolicie działać...Chwała Wam chłopaki za to, że CHCE WAM SIĘ CHCIEĆ.
Gro ludzi, którzy tak negatywnie patrzą na działalność klubową i tak w sobotę czy w niedzielę przychodzi na mecze czy to drużyn dziecięcych, młodzieżowych czy seniorów. Tylko po co?
I prośba do tych co tak plują:
Nie pomagacie? To przynajmniej nie przeszkadzajcie.
kwiat
kwiat 8.03.2019, 07:53
Burmistrz Surmacz tak wspomaga leśną ? kwiatki na dzień kobiet zakupił w innym mieście zamiast u lokalnego przedsiębiorcy a tak gadał o wspomaganiu lokalnych . Hańba
Mmmm
Mmmm 8.03.2019, 10:22
Chociaż kwiatki mógł za swoje kupić a nie z pieniędzy gminy
urzad
urzad 8.03.2019, 06:54
Pani Usyk jest najlepsza do obniżania wynagrodzeń tylko nie dla siebie
Lol
Lol 8.03.2019, 16:00
A kto to ta usyk
luban
luban 8.03.2019, 07:43
wygnajcie ją z waszego miasta puki macie czas dobra rada
Ts
Ts 8.03.2019, 12:36
Pinokio dobre rady zachowaj dla siebie twoje krętactwa i przekręty zalewają gminę bardzo dobrze że odpowiesz za to wszystko
Ts
Ts 8.03.2019, 07:39
Dla kogo obniżyła? Przykład podaj i konkrety
Wstyd
Wstyd 8.03.2019, 06:44
Jak nie winić burmistrza to on dał mniej niż w tamtym roku leśnej a wioską więcej. Myślę że radni wezmą przykład z gminy lubań i pomyślą nad obniżeniem pensi włodarzy żeby starczyło dla wszystkich.Ludzie nie sądzicie że 10000 zł na początek to nie za dużo?
Ts
Ts 9.03.2019, 09:10
Pensja w gminie lubań i tak jest zawyzona Obecną kadencję powinien piastowac bez wynagrodzenia
grzes
grzes 11.03.2019, 06:08
a ile ty zarabiasz w leśnej
l
l 8.03.2019, 07:48
Radni liczymy na was
Fun
Fun 7.03.2019, 22:31
Patologia
Kibic z
Kibic z 7.03.2019, 22:25
Z calym szacunkiem dla klubu kazdy by sie cos dorzucil gdyby bylo pewne ze srodki niepojda na pensje dla trenerow i dla zawodnikow z tym ze nie dla
Wszystkich .Gra w takim klubie i na poziomie klasy okregowej jak rowniez a klasy to czysta przyjemnosc i wszyscy powinni dozucac zeby to ciagnac a nie brac .
Prof. Miodek
Prof. Miodek 8.03.2019, 01:31
Zanim coś dorzucisz dla trenera poczytaj słownik ort.
Niegracz
Niegracz 7.03.2019, 20:10
Krew mnie zalewa pod falą hejtu przy wielu artykułach gdzie ludzie wykazują inicjatywę. Brawo chłopaki!!! Chcą zarobić na klub bo pewnie nie dostaną, chcą zarobić, nie ukraść, nie zabrać, powodzenia, trzymam kciuki. Walić hejterów!!!
Koks
Koks 7.03.2019, 20:03
Czy na tej fotce prezentuje się bojówka Włókniarza? Z kim oni mają kosę?

Pozostałe