Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie - kto z kim w niedzielę?

  • 2.03.2019, 21:18 (aktualizacja 03.03.2019 17:55)
  • red.
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie - kto z kim w niedzielę? eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
W niedzielę w hali MOSiR w Lubaniu odbędą się finałowe walki Mistrzostw Dolnego Śląska w Boksie. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 11. Prezentujemy szczegółowy harmonogram walk.

Kobiety - Seniorki, kategoria 64kg

1. Julia Szczurowska (Legnica) - Klaudia Markocka (Respect)

Kadeci

2. Konrad Iżyk (Ziębice) - Paweł Kacprowicz (DKB) - 52kg
3. Jarosław Skibiński (Ziębice) - Damian Wis (Polonia) - 54kg
4. Konrad Szlachta (DKB) - Adrian Wojnar (Imperium) - 57kg
5. Mateusz Urban (Bojan Boks) - Kacper Kasprzyk (DKB) - 60kg
6. Aleksander Sumera (Imperium) - Gracjan Ziemiewicz (Kaczor) - 63kg
7. Patryk Maj (Kaczor) - Jakub Przeszak (Adrenalina) - 66kg
8. Jakub Rydkiewicz (Kaczor) - Wiktor Bojnarowicz (DKB) - 70kg
9. Tobiasz Stanisławczyk (Ciszewski) - Bartosz Zalewski (DKB) - 75kg

Juniorzy

10. Tomasz Herejczak (Energetyka) - Eryk Ratajczak (Gwardia) - 56kg
11. Tomasz Turzański (Adrenalina) - Marcin Niciński (Polkowice) - 60kg
12. Oskar Murzyn (Jelenia Góra) - Dorian Bartoszek (Imperium) - 64kg
13. Jakub Baranowski (Gwardia) - Omar Motuk (DKB) - 69kg
14. Aleksander Soja (Gosiewski) - Denys Kriotiuk (Adrenalina) - 75kg (półfinał)
15. Tomasz Kryś (Bolesławiec) - Brian Wydmuch (Oleśnica) - 81kg
16. Kamil Gruziński (Polonia) - Kacper Kruczek (Polkowice) - 91kg

Seniorzy

17. Wasyl Iskra (Oława) - Mateusz Janduła (Gwardia) - 56kg
18. Patryk Pers (Jelenia Góra) - Mateusz Wojtasiński (Adrenalina) - 60kg
19. Daniel Mizera (Polonia) - Piotr Tobolski (Imperium) - 64kg
20. Robert Michalczyk (Ciszewski) - Rafał Klimuntowski (Ciszewski) - 69kg
21. Patryk Ciszewski (Ciszewski) - Ireneusz Wojtasiński (Adrenalina) - 75kg
22. Maciej Haba (Gosiewski) - Kamil Bednarek (DKB) - 81kg
23. Jakub Stępiński (Bombardier) - Michał Bernatowicz (Gosiewski) - 91kg
24. Konrad Bartosiak (Gwardia) - Paweł Sajda (Imperium) - +91kg

W mistrzostwach biorą udział przedstawiciele następujących klubów: Gwardia Wrocław, Boks Team Oława, Kaczor Boks Wałbrzych, MKB Energetyka Lubin, Bombardier Wrocław, Imperium Boxing Wałbrzych, Red Fighters Jelenia Góra, Box Lwówek Śląski, Top Bolesławiec, Adrenalina Wrocław, Wołowski Klub Bokserski, Boks Polonia Świdnica, Respect Świdnica, Boks Ciszewski Piława, Górna, DKB Dzierżoniów, Zandukeli Boxing Team Wrocław, ZKB Jaskinia Lwa Ziębice, Boxing Team Gosiewski Wrocław, LKB Legnica, Boks Kobierzyce, Champion Chojnów, Orzeł Oleśnica, KS Górnik Polkowice oraz Bojan Boks Lubań.

red.

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Balboa
Balboa 3.03.2019, 13:10
Brawo młody, świetna walka !!! Mam nadzieję że ci nie odbije i się nie zmarnujesz i będą z Ciebie ludzie !!! Powodzenia chłopaku !!!!
Gość
Gość 3.03.2019, 11:24
Gosiewski Team całkiem ładnie.
Balboa
Balboa 3.03.2019, 08:44
Brawa dla redakcji za super rozpiskę 👍

Pozostałe