Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie - dzień drugi

  • 2.03.2019, 14:58 (aktualizacja 02.03.2019 16:35)
  • red.
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie - dzień drugi eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
Trwa bokserska sobota w hali MOSiR w Lubaniu. Swoją półfinałową walkę Mistrzostw Dolnego Śląska ma już za sobą reprezentant Bojan Boks - Mateusz Urban.

Mateusz o wejście do wielkiego finału rywalizował z Martinem Walendzikiem. Zawodnik Boks Polonii Świdnica starał się, ale to reprezentant Bojan Boks dyktował warunki. Mateusz podkręcił tempo w trzeciej rundzie. W tej części walki arbiter dwukrotnie liczył pięściarza ze Świdnicy i ostatecznie przerwał pojedynek. Jutro Mateusz powalczy o tytuł Mistrza Dolnego Śląska. Trzymamy kciuki!

Dodajmy, że oprócz walki z udziałem Mateusza w sobotę odbyło się także kilkanaście innych pasjonujących walk. Osiem z nich było pojedynkami finałowymi. W jednym z nich Monika Wójcik (wychowanka Bojan Boks, a obecnie reprezentantka Bombardiera Wrocław) pokonała Agnieszkę Serdyńską. W innym ciekawym pojedynku wielką niespodziankę sprawiła stawiająca pierwsze kroki w poważnym boksie Wiktoria Hanczewska z Team Tariel Zandukeli, która jednogłośną decyzją sędziów pokonała mistrzynię Polski Mirellę Skubij (Gwardia Wrocław).

Rywalizacja w hali MOSiR trwa w najlepsze. Walki półfinałowe, w tym m.in. pojedynek Oskara Mulko z Patrykiem Persem jeszcze dzisiaj.

red.

Zdjęcia (100)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kawa
kawa 2.03.2019, 18:44
Ok impreza, niech młodzi się ruszają i w końcu niech zaczną używać innych części ciała niż tylko palców do pisania czy klikania, ale mądrze. Tylko sport może spowodować, że za 10 lat nasze społeczeństwo nie będzie się składać w głównej mierze z kalek albo osób o ograniczonej sprawności. Do pana z 27 zdjęcia, to może dłonie z kieszonek, bo mogą paznokcie zostać odgryzione, ten nawyk ze szkoły, czy tak szybko nabyty z U.M.?
T
T 3.03.2019, 07:21
A ty kto, ból łączący się w bólu po przegranych wyborach? To nie łużyce sportu w politykę nie mieszajmy

Pozostałe