Kapitalne otwarcie Mateusza

  • 1.03.2019, 19:10 (aktualizacja 01.03.2019 19:42)
  • red.
Kapitalne otwarcie Mateusza eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
W hali MOSiR w Lubaniu rozpoczęły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie. Już na początku imprezy popisową walkę stoczył Mateusz Urban. Reprezentant Bojan Boks nie dał rywalowi najmniejszych szans.

Lubańska nadzieja na medal w ćwierćfinałowym pojedynku mierzyła się z reprezentantem Gwardii Wrocław. Zawodnik trenerów Wiesława Bojanowskiego i Kazimierza Rzeszuty nie dał swojemu rywalowi wiele do powiedzenia. Mateusz od początku ruszył do zdecydowanych ataków i już w pierwszej rundzie zepchnął przeciwnika do głębokiej defensywy. Ten już pod koniec premierowego starcia był liczony przez arbitra. W drugiej rundzie doszło do powtórki. Tym razem sędzia z uwagi na zdrowie zawodnika z Wrocławia nie dopuścił już do kontynuowania pojedynku.

- Mateusz pokazał moc. Niech to będzie zachęta, by przyjść w sobotę i mu kibicować. Pokazał tylko próbkę swoich możliwości - przekonywał na gorąco po walce Wiesław Bojanowski, trener Bojan Boks.

Warto kibicować nie tylko Mateuszowi Urbanowi, ale także pozostałym lubańskim zawodnikom. Oprócz Mateusza Urbana swoje pojedynki stoczą jeszcze dzisiaj Oskar Mulko, Oskar Pietkiewicz oraz Mateusz Łoszewski.

Z różnych względów nie powalczą natomiast Piotr Wawrzyniak, Piotr Zarębski oraz Norbert Starodąb.

Oficjalne i jednocześnie uroczyste otwarcie imprezy przełożono na sobotę (godzina 12).

red.

Zdjęcia (15)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Balboa
Balboa 2.03.2019, 10:08
Kiedy i o której młody walczy ?
Jacek
Jacek 1.03.2019, 19:38
Silny jak Ojciec. Powodzenia !

Pozostałe