Posterunek w Węglińcu?

  • 22.02.2019, 11:51 (aktualizacja 22.02.2019 13:16)
  • wegliniec.pl
Posterunek w Węglińcu? wegliniec.pl
Podziel się:
Oceń:
Jest szansa, że w Węglińcu ponownie będzie funkcjonował posterunek policji.

20 lutego w Urzędzie Miasta Węgliniec gościli przedstawiciele policji - Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinspektor Tomasz Trawiński, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów KWP we Wrocławiu mł. insp. Tomasz Jędrzejowski, Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu mł. insp. Janusz Lipski, sekretarz Gminy oraz Miasta w Węglińcu Marcin Papla.

Tematem spotkania było podjęcie wspólnych działań dotyczących przywrócenia Posterunku Policji w Węglińcu. Wspólnie omówiono kwestie planistyczne, dokumentacyjne oraz projektowe. Po spotkaniu uczestnicy udali się do obiektu Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglińcu w celu dokonania wizji lokalnej budynku i pomieszczeń, w którym przewidziano funkcjonowanie w przyszłości Posterunku Policji.

Burmistrz Gminy i Miasta w Węglińcu Mariusz Wieczorek oraz Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinspektor Tomasz Trawiński byli zgodni, iż przy wspólnych działaniach i dobrej woli w Węglińcu ponownie zostanie utworzony Posterunek Policji co w sposób istotny wpłynie na poczucie bezpieczeństwa w gminie.

wegliniec.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe