II Otwarte Zgrupowanie Samuraja

  • 11.02.2019, 11:04 (aktualizacja 11.02.2019, 13:15)
  • red.
II Otwarte Zgrupowanie Samuraja
Podziel się:
Oceń:
W Lubaniu odbędzie się Otwarte Zgrupowanie Samuraja z Mieszanych Sztuk Walk.

Szkolenie będzie kompendium wiedzy na temat technik obronnych, obezwładniania, obalenia, duszeń, rzutów, walki realnej i kick bokserskiej wybranych technik z Modern Combat, Karate, Jiu Jitsu, Krav Magi, Systema i Kick Boxingu.

Na szkolenie, które odbędzie się 22-24 marca, oprócz samurajów mogą zapisać się także osoby z zewnątrz. Dorośli mogą uczestniczyć we wszystkich zajęciach, w tym także treningach specjalnych dla służb mundurowych z zakresu taktyk i technik interwencji. Dzieci wezmą udział w zajęciach w sobotę i niedzielę we wszystkich treningach. Treningi będą dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących.

Zajęcia poprowadzi Mirosław Kuświk, który jest posiadaczem w Polsce jednego z najwyższych stopni mistrzowskich - 10 Dan w Jiu Jitsu. To także legenda polskiego Jiu Jitsu, twórca współczesnego systemu bojowego Modern Combat, a także były główny szkoleniowiec i wykładowca w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu.

Zajęcia tematyczne będzie także prowadził sensei Jacek Jaworski, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski różnych federacji karate, w tym dwukrotny medalista Mistrzostw Świata i złoty medalista European Masters Games - Francja, Nicea 2015 w Kumite i Kata. Wieloletni szkoleniowiec w sztukach walk oraz technik i taktyk interwencji policyjnych w garnizonie dolnośląskim.

Asystę w zajęciach będą sprawowali instruktorzy KS Samuraj Lubań - Tomasz Podbucki, Marek Frońda, Sławomir Bartniak, Piotr Wawrzyniak, Elżbieta Kordyka oraz Sylwia Smajda.

Koszt udziału w zgrupowaniu dla osób spoza klubu – 70 zł
Koszt udziału w zgrupowaniu dla Samurajów – 50 zł


Ilość miejsc jest ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń (dotyczy to także samurajów).

Zapisy: e-mail [email protected] lub tel. 600-911-357.

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wielka pani
wielka pani 11.02.2019, 13:18
Pytanie z innej beczki.
SP Smolnik na swojej stronie tylko się chwali sukcesami.
Pytam , gdzie są opisane porażki?
Wielki pan
Wielki pan 11.02.2019, 14:45
Porażki były za czasów E.S. hiiiii

Pozostałe