Pożegnali naczelnika

  • 08.02.2019, 17:10 (aktualizacja 08.02.2019, 19:24)
  • st.asp. Magdalena Juźwicka - KPP w Lubaniu
Pożegnali naczelnika
Podziel się:
Oceń:
Policjanci i pracownicy lubańskiej komendy pożegnali odchodzącego na emeryturę podinsp. Roberta Lecha. Naczelnik Wydziału Kryminalnego pełnił służbę przez 27 lat.

Podinsp. Robert Lech przepracował w policji 27 lat. Służbę podjął w 1991 roku w komendzie w Lubaniu. Zaczynał od Wydziału Ruchu Drogowego i Prewencji. Od roku 2013 zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Lubaniu.

Podczas uroczystości komendant Powiatowy Policji nadkom. Przemysław Rudzik w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych podziękował funkcjonariuszowi za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej i nierzadko trudnej służby. Komendant życzył podinsp. Robertowi Lechowi zdrowia i pomyślności w realizacji planów osobistych. Do życzeń dołączył się również Komendant Powiatowy Policji w Bolesławcu insp. Norbert Kurenda, który przez wiele lat pracował wspólnie z podinsp. Robertem Lechem.

st.asp. Magdalena Juźwicka - KPP w Lubaniu

Zdjęcia (3)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwatorek
obserwatorek 10.02.2019, 03:33
zwiał na wczesniejsza tak mnie sie wydaje bo bedzie dym , prok prowadzi postepowania juz 3 , jedno nie udzielenie pomocy osobie pobitej , drugie w ZW przegieciami jakich sie dopuscił dzielnicowy , Trzecie też w toku hahaha
Mam talent
Mam talent 08.02.2019, 21:21
Albo mi się zdaje albo widzę w roli głównej Agustina Agurora :)

Pozostałe