Ferii czas

  • 07.02.2019, 11:42 (aktualizacja 07.02.2019, 12:32)
  • GOKiS Lubań
Ferii czas
Podziel się:
Oceń:
Muzeum Przyrodnicze Uniwersytetu Wrocławskiego oraz park trampolin GOjump to miejsca, które odwiedzili tegoroczni uczestnicy zajęć feryjnych, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

W trakcie zwiedzania muzeum dzieci mogły podziwiać imponujące ekspozycje ze świata zwierząt i roślin, zwłaszcza jedyny w Polsce szkielet wieloryba, największego zwierzęcia jakie żyło na ziemi. Równie imponującym eksponatem był szkielet wymarłego jelenia olbrzymiego, wydobytego z torfowisk Irlandii. Dzięki opowieściom przewodników, uczestnicy wycieczki dowiedzieli się wielu interesujących, a czasami zaskakujących faktów i ciekawostek dotyczących zgromadzonych w muzeum okazów.
 

Po części edukacyjnej przyszedł czas na szaleństwo zabawy w parku GOjump. Oprócz trampolin, basenów z  gąbkami, zjeżdżalni i skoczni, znajduje się tu strefa rozrywki w pionie, czyli kilkanaście ścianek wspinaczkowych, które młodzi śmiałkowie z dreszczykiem emocji, ale i dużą odwagą pokonywali.
 

Jednym słowem był to czas spędzony nietuzinkowo. Moc wrażeń, mnogość atrakcji, możliwość podejmowania wyzwań wspinaczkowych, z pewnością na długo pozostaną w pamięci dzieci.

GOKiS Lubań

Zdjęcia (130)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe