Szpital dobrze „zakontraktowany”

  • 6.02.2019, 11:40 (aktualizacja 06.02.2019 11:47)
  • TV Łużyce
 Szpital dobrze „zakontraktowany”
Podziel się:
Oceń:
Prezes Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu ma dobre wieści dla mieszkańców Lubania, powiatu i okolic – lubański szpital jest zakontraktowany na bardzo dobrym poziomie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

TV Łużyce

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Heraklia
Heraklia 9.02.2019, 20:07
AVE PREZES!!!! AVE! AVE! AVE!
ja
ja 8.02.2019, 15:19
co ty kobieto piszesz , ,,Nocna Świąteczna Pomoc Lekarska,, bez udzielania pomocy , może pani gabrysia jest ok ,no i panie pielęgniarki ok , ale nie lekarka która mnie pusciła do domu bez udzielenia pomocy ,nie wpadłam na to aby zadzwonić po policje
Do ja
Do ja 8.02.2019, 16:13
Na Policję może nie, ale skarga do NFZ, jak najbardziej. Gabrysia faktycznie jest wyjątkiem, ale też Beatka...
Anna Xyz
Anna Xyz 8.02.2019, 21:33
Sami fajni. Ja nie mogę nic złego powiedzieć Pan Ariel, i chyba Mariusz byli na dyżurze jak skręciłam nogę. Wspaniali cierpliwi ludzie... Dziękuję za pomoc!
Olga
Olga 8.02.2019, 07:58
Żle obsłuąa -masakra. Dobrze- też znajdzie się czubek,żeby objechać,że tak należy. Oj katolicy. Zawsze niezadowoleni. Ludzie,ile w was jadu i obłudy. I jak wam dogodzić?
Misia
Misia 7.02.2019, 20:41
Ja byłam na izbie przyjęć. Przyjmowała mnie ratownicza. Pani Gabrysia. Miła. Grzeczna. Objaśnia mi wszelkie procedury. Być może to osoba, która jeszcze się nie wypalił. Jestem zadowolona z obslubi izby przyjęć. Niektórzy myślą, że ma być jak w leśnej górze.
Bywalec
Bywalec 7.02.2019, 22:09
A co to łaska jak by tak bylo czasy sie zmieniają świat zapier ...i nic dziwnego ze ludzie chcą tak mieć ptocrdury prowadzą na dno ten szpital a ty jesteś zadowolona bo byla mila ma byc !
Saskia
Saskia 7.02.2019, 17:04
Hetakliuszu drogi! Gdzie się podziewasz? Brakuje tu Twoich trafnych komentarzy.
salowa
salowa 8.02.2019, 18:17
Niestety Heriaklisz to Ofiara świńskiej grypy.
Ela
Ela 7.02.2019, 15:31
Co,jak co,ale załoga na IP jest fachowo wykształcona,pomocna i miła. Szczególnie ta młoda.Mają tam młyn,ale są mili dla pacjentów. Zazsze znajdzie się ktoś,komu nie dogodzimy
siwy
siwy 7.02.2019, 14:29
Te kontrakty to wysokie dla lekarzy uposażenia aby kolejne porsche sobie kupili a dla pacjentów chamstwo agresja werbalna i znieczulica.
m
m 7.02.2019, 13:54
do Filipa , prawdopodobnie ta sama lekarka która mnie niby przyjmowała , i nie udzieliła za pierwszym razem pomocy , jeszcze raz musiałam jechać na pogotowie , zlecila zastrzyk
Mika
Mika 7.02.2019, 13:15
syf i dno!!! PANIE PRACUJĄCE W SZPITALU, ROBIA WSZYSTKO ZA KARĘ, CHAMSKIE, SZMULOWATE... omijać szerokim łukiem.
Hans
Hans 7.02.2019, 10:58
Dziwi mnie jak i mieszkańców Lubania, ta niczym nie uzasadniona euforia tego pana. Szczerze, to jeszcze nigdy nie słyszałem pozytywu o naszym szpitalu, córka przez 2 tygodnie uparcie leczona na zapalenie płuc, choć na to nie była chora. Zlikwidować, doinwestowac np. Zgorzelec a u nas zostawić Max. 2 oddziały z pogotowiem.
Klakier
Klakier 7.02.2019, 17:00
Najbardziej opłacalne dla nich są oddziały wykonujące tzw zabiegii komercyjne. To jest
min. niby okulistyka, po części niby ortopedia. Tak tak, ochrona zdrowia to niezły biznes..
Karola
Karola 7.02.2019, 09:24
kiedy będą rehabilitacje w szpitalu czekam już rok przydało by się żeby wreszcie coś ruszyło z rehabilitacjami pomyślcie czasem o osobach które są niepełnosprawne ( niezależnie w jakim stopniu ) rehabilitacje są bardzo potrzebne a mówienie proszę poszukać gdzieś indziej nie jest dobre bo może osoba która pyta o rehabilitacje nie ma jak dojechać do innego miasta
H.W
H.W 11.02.2019, 16:17
to wszystko zależy od tego niby menażera,on zbija kasę na rehabilitacji stacjonarnej,co go inni obchodzą. Trzeba zapłacić to będzie.Ja osobiście nie powiedziałabym żle o pielęgniarkach,lekarzach,spotkałam się 100% z rzetelną i b.miłym przyjęciem.
nina
nina 7.02.2019, 07:28
To dlaczego taki syf w tym szpitalu?? na niby neurologi to pajęczyny niedługo pacjętów będą owijać! Żebyście widzieli jak tam "sprzątaczka" podłogę niby myła to ja czegoś takiego to w życiu nie widziałam. Sanepid powinien zamknąć tą umieralnie!!! A chamstwo goni chamstwo.
Kiara
Kiara 7.02.2019, 05:28
A propos! Może znajdzie się trochę grosza i na zakup nowego sprzętu(np. wózków dla pacjentów), bo ostatnio wioząc babcię na wózku o mało nie rozsypał się na części, odpadł podnóżek, ale to taki szczegół.. Prawda panie prezesie?
Kiara
Kiara 7.02.2019, 05:22
Lepiej "zakontraktowani", hmmm czyli personel wyższy" będzie miał się dobrze😁😁
Bywalec
Bywalec 7.02.2019, 03:23
I może jak by przyszlo Panu prezesowi lub innym osobom odpowiedzalnym za tą instytucje chociaż raz tam przyjsc i próbować otrzymać pomoc dla siebie lub swoich dzieci szybko by sie to zmienilo to dziadostwo no nie da sie czytać tego artykułu i nie skomentować !
Bywalec
Bywalec 7.02.2019, 03:15
Zapraszam na izbe przyjec nie wiem co tam trzeba zatankowac zeby to normalnie fukcjonowalo ale jest dramat propaganda jaki to nie szpital pomoc medyczna dno! Omijac z daleka i jak ktos ma mozliwosc to wszedzie tylko nie tam naprawde mega różnica tylko tu pozostala komuna nie ma komu sie zabrać za to przedewszystkim izba przyjęć jak by normalny czlowiek tak pracowal jak ten personel to by zostal pozbawiony środków na życie ale ktos na to pozwala .
W zalobie
W zalobie 7.02.2019, 00:23
Personel na wewnetrznym dno tesciowa umierala a nas potraktowali jak intruzow
Filip
Filip 6.02.2019, 21:11
cóż za hipokryzja w tym szpitalu pracują najgorsi lekarze i sanitariusze pozbawieni empati i etosu pracy poprostu dno ! Byłem świadkiem jak policja była wezwana bo lekarka nawet nie chciała pomóc choremu człowiekowi na serce !!!
m
m 6.02.2019, 19:35
,,Nocna Świąteczna Pomoc Lekarska,, piękna nazwa ale nie ma nic wspólnego z ,,POMOCA,,,sama tego doświadczyłam ,prawie przekręciłam się na tamten świat ,
Mama
Mama 6.02.2019, 19:26
Nie wspomne że mamy na dzieciencym przebywając z dzieckiem płacom za łózko które otrzymali od WOŚP ..... Ale to już zostało zgloszone
Obserwator
Obserwator 6.02.2019, 22:34
Płaci się za media. Łóżko jest dla pacjentów. Należy się cieszyć że jest gdzie położyć się z dzieckiem. To nie są fotele od WOŚP. Ogólnie w Lubaniu wygląd oddziału tragedia ale jak widać są nawet szafki na zeczy dla małego pacjenta jak i opiekuna przypisane do każdej sali. Źle? Idź tam gdzie się śpi na podłodze.
Zainteresowany
Zainteresowany 7.02.2019, 09:19
Przykro mi ale akurat są tam łózka ufundowane przez WOŚP . Jakie media ???
Obserwator
Obserwator 7.02.2019, 18:24
Lurzka są dla dzieci! To że rodzice na nich lerza to przyzwolenie szpita. Mało się wie dużo klapie. Z jakich mediów Pani korzysta w szpitalu? Bo ja np ladowalam telefon, bralam prysznic...
ja