Odszedł Ryszard Hurij

  • 5.02.2019, 22:30 (aktualizacja 06.02.2019 18:38)
  • Powiat Lubań
Odszedł Ryszard Hurij
Ze smutkiem zawiadamiamy, że odszedł Ryszard Hurij pedagog, człowiek związany przez większość życia z oświatą, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Lubańskiego I Kadencji w latach 1998-2002.

Zapamiętamy Go jako człowieka  życzliwego, chętnie służącego pomocą i radą. Odszedł od nas wspaniały człowiek i wyjątkowy samorządowiec. 

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia

O czym zawiadamiają, Starosta Lubański Walery Czarnecki oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Lubańskiego Halina Białoń

wraz z Radnymi Rady Powiatu oraz  pracownikami samorządowymi. 

 

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 07.02.2019 o godz. 13:00 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego w Lubaniu przy ul. Wrocławskiej 21.

Powiat Lubań
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kolega
kolega 8.02.2019, 23:16
Rysiu do zobaczenia na pewno w lepszym świecie.
a...
a... 8.02.2019, 08:59
SP 6 pamiętamy, dziękujemy...
Geografia na plus
Geografia na plus 6.02.2019, 15:07
Mnie również uczył w szkole podstawowej nr 6. Bardzo pozytywny facet. Panie Ryszardzie,trafia Pan do lepszego świata... powodzenia.
Lelek
Lelek 6.02.2019, 14:51
Nie lepiej i poprawnie napisać że umarł? Co to znaczy odszedł...++++++++++
... słoneczko nad mogiłą (?)...
😪😪
😪😪 6.02.2019, 12:58
Zawsze będę pamiętać Pana i lekcje historii i geografii. Jest/był Pan z pokolenia nauczycieli, których się szanowało i podziwiało. Dziękuję, że mogłam być Pana wychowanką, jeszcze w szkole przy ul. Dolnej. Żegnaj drogi Wychowawco♥️♥️♥️
Hera
Hera 6.02.2019, 11:34
Niech sloneczko jak najjasniej , swieci nad Twoja mogila .[+]
Lelek
Lelek 6.02.2019, 14:53
Brakuje jeszcze:... powiększył grono aniołów!
Zdziwiony
Zdziwiony 7.02.2019, 08:40
Twój wpis jest nie na miejscu. Śmierć swoich bliskich też tak skomentujesz?. Trochę zastanowienia nad tym zalecam.
Były uczeń.
Były uczeń. 6.02.2019, 10:26
Wielka strata dla Lubania.Człowiek ,który jak nikt poświęcał się temu co robił.Pamietam pana Ryszarda ze szkoły podstawowej nr 6..... historia i geografia ,specyficznie prowadził zajęcia .Czlowiek wymagający ale miły i życzliwy .

Pozostałe