Emocje pod siatką

  • 05.02.2019, 10:06 (aktualizacja 05.02.2019, 11:25)
  • red.
Emocje pod siatką SP nr 1
Podziel się:
Oceń:
W hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu odbył się finał powiatu lubańskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy. W zawodach wzięły udział cztery najlepsze zespoły, które wcześniej rywalizowały w eliminacjach gminnych i miejskich.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Zawodnicy wkładali w rozgrywki wiele wysiłku. Nie było dla nich straconych piłek. Ostatecznie triumfowała Szkoła Podstawowa w Smolniku, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu, a trzecie Szkoła Podstawowa z Pisarzowic. Za podium znalazła się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Olszyny.

W turnieju z udziałem dziewcząt wzięło udział pięć najlepszych zespołów, które wcześniej podobnie jak chłopcy rywalizowały w eliminacjach gminnych i miejskich. Ostatecznie triumfowała Szkoła Podstawowa nr 2 z Lubania, drugą pozycję zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 z Lubania, a na najniższym stopniu podium stanął zespół ze Smolnika. Poza strefą medalową znalazły się ekipy z Pisarzowic oraz Olszyny.

red.

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe