Skuterem na podwójnym gazie

  • 04.02.2019, 10:16 (aktualizacja 04.02.2019, 11:15)
  • red./SM Lubań
Skuterem na podwójnym gazie Pan Krzysztof
Podziel się:
Oceń:
Pijany motorowerzysta nie zdołał zatrzymać jednośladu przed Hondą, której kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W efekcie uderzył w bok auta, a po upadku na drogę przez chwilę nie odzyskiwał przytomności.

Do zdarzenia doszło we wtorek 29 stycznia około południa. Jak donoszą czytelnicy, kierowca Hondy zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić kobietę przechodzącą na pasach. W tej samej chwili w bok auta uderzył skuter. Z relacji wynika, że kierujący motorowerem chcąc uniknąć zdarzenia podjął próbę hamowania, w wyniku której stracił panowanie nad motorowerem uderzył w auto i przewrócił się na jezdnię. Po upadku mężczyzna przez chwilę nie odzyskiwał przytomności.

W tym czasie na miejsce przyjechał patrol Straży Miejskiej, który zauważył leżącego na jezdni motorowerzystę. Patrol wezwał na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. W toku podjętych czynności służbowych przez strażników okazało się, że od kierującego motorowerem wyczuwalna była silna woń alkoholu. Przybyły na miejsce patrol Policji przeprowadził badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Podejrzenia strażników okazały się słuszne. Urządzenie pomiarowe wykazało u mężczyzny ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalsze czynności prowadzi Policja.

 

red./SM Lubań

Zdjęcia (3)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nostradamus
Nostradamus 05.02.2019, 01:48
Zaskarży drogowców.. itp., itd.wyjdzie na swoje :)

Ciężko jakoś czytać te artykułowe interpunkcję i budowę zdań.. Zmiany?

Woń.. to miała Moja "stara" ..
"Podejrzenia strażników okazały się słuszne" :D

Belus
Belus 04.02.2019, 21:21
Jazda po wodeczce tak sie konczy niestety..

Pozostałe