Studniówka w "Mickiewiczu"

  • 31.01.2019, 13:38 (aktualizacja 31.01.2019, 13:48)
  • Agata Szymajda, Aneta Pinkowicz klasa 3D
Studniówka w "Mickiewiczu" Dark Estrella Fotografia
Podziel się:
Oceń:
Poloneza czas zacząć! - tymi słowami rozpoczyna się każda studniówka. Dla uczniów klas maturalnych jest to niezwykle ważne wydarzenie, dlatego przygotowania do balu zaczynają się nawet kilka miesięcy wcześniej. A zadbać trzeba o każdy szczegół: odpowiednie miejsce, dobry zespół muzyczny, strój, dodatki, fryzurę, makijaż. Wszystko to sprawia, że tę noc wszyscy pamiętamy doskonale.

W tym roku Studniówka uczniów klas maturalnych w ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu odbyła się dwunastego stycznia w Dworku Romantycznym koło Lwówka Śląskiego. Ten magiczny wieczór przypomina o nieubłaganie nadciągającej maturze. Studniówka to również bardzo dobry czas, by podziękować nauczycielom za ich trud w nauczaniu oraz nagrodzić ich za ogromną cierpliwość do swoich podopiecznych.

Przedstawiciele klas maturalnych wręczyli swoim opiekunom kwiaty i złożyli serdeczne podziękowania. Klasa 3D postanowiła pożegnać swojego wychowawcę Mateusza Zajdla, który wraz z nowym rokiem objął urząd wiceburmistrza miasta Lubań, tym samym rezygnując z nauczenia w szkole. Nie zabrakło chwili wzruszeń oraz ciepłych słów i szczerych gratulacji. Prezent, który otrzymał wychowawca płynął prosto z serc uczniów i podkreślał jak ważna była dla nich każda wspólnie spędzona chwila.

Po części oficjalnej maturzyści rozpoczęli zabawę do białego rana. Muzyczna oprawa, którą zagwarantował Let's Twist Again doskonale wpasowała się w oczekiwania uczniów i w mgnieniu oka porwała wszystkich na parkiet. Nauczyciele również świetnie się bawili, a co najważniejsze mówią, że będą wspominać studniówkę bardzo długo. Wróży to dobrze na przyszłość bo podobno jaka studniówka, taka matura.

Agata Szymajda, Aneta Pinkowicz klasa 3D

Zdjęcia (3)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

XYZ
XYZ 03.02.2019, 14:43
Zastanawiam się czy to moje oczekiwania wobec poziomu nauczania i sposobu formułowania wypowiedzi są zbyt wygórowane czy po prostu powyższy tekst pisały jakieś elokwentne licealistki na poziomie intelektualnym małorozgarniętego dzieciaczka z podstawówki. W pierwszym akapicie tekstu zostało wspomniane,że zadbać trzeba o każdy szczegół i ku mojemu zdziwieniu wymieniony został makijaż. Czy ZSP Mickiewicz to żeńska szkoła? Czy to ja jestem paranoikiem,który uważa, że makijaż to cecha charakterystyczna płci pięknej? Ogólnie brak jakiegokolwiek stylu i sensu wypowiedzi. Najpierw zostało napisane bardzo dobry czas by podziękować. Dwa zdania później złożyli serdeczne podziękowania. To brzmi tak jakby jakieś dziecko,które jest kompletnie niedoczytane pisało,bo musiało coś napisać,a w sumie i tak nie miło za bardzo nic ciekawego do powiedzenia. Wiem,że takie wydarzenia mają dość szablonowy plan,ale ta wypowiedz to nie jest poziom tego Mickiewicza,którego znam...
zdzisław kociolek
zdzisław kociolek 01.02.2019, 10:18
Kończyłem to liceum. Jestem wybrańcem. Jedno z nalepszych liceów w Polsce w tamtych czasach. Chylę głowę przed nauczycielami.
Szczery obserwator
Szczery obserwator 31.01.2019, 17:06
Uczniowie z klasy 3D, chyba zapomnieli co mówili na temat pana Zajdla jeszcze nie tak dawno temu... Cała szkoła słuchała nieustannych lamentów i często bezpodstawnych oskarżeń. H I P O K R Y Z J A !!!!!!!!!!
Zbigniew
Zbigniew 31.01.2019, 16:30
A cóż to był za zespół muzyczny? Z tego co się orientuję Let's Twist Again to tylko DJ weselny, a nie zespół!!!!
Adwokat diabła
Adwokat diabła 02.02.2019, 02:23
Duet- dwaj bracia. Grają nie tylko wesela,ale też studniówki, urodziny, w klubach grają oraz na różnych eventach...także są wszechstronni.

Pozostałe