Śmiertelny wypadek na DW 352

  • 29.01.2019, 09:37 (aktualizacja 29.01.2019, 14:48)
  • zinfo.pl
Śmiertelny wypadek na DW 352
Podziel się:
Oceń:
Dziś doszło do kolejnego dramatu na drodze z udziałem pieszego. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Kilka minut po 3. doszło do tragicznego wypadku. Dyżurny zgorzeleckiej policji dostał zawiadomienie o  potrąceniu pieszego na drodze DW 352 (kierunek Bogatynia). Zgłaszający poinformował również, że nie widzi poszkodowanego i nie wie, jaki jest jego stan.

Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego oraz prewencji. Funkcjonariusze odnaleźli nieprzytomnego mężczyznę w rowie i natychmiast wspólnie z kierowcą podjęli reanimację do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Niestety pomimo podjętych działań pieszy zmarł.

Na miejscu pracowali policjanci z ruchu drogowego wydziału dochodzeniowo-śledczego, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mężczyzna wtargnął bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd Marki Renault Master i w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Obecnie policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

- Kolejny raz apelujemy do wszystkich pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym, nie tylko po zmroku, aby używali elementów odblaskowych, co znacznie poprawia ich widoczność i wpływa na bezpieczeństwo - przypomina Agnieszka Goguł, Rzecznik Prasowy KPP w Zgorzelcu.

zinfo.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe