Złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

  • 26.01.2019, 20:58 (aktualizacja 28.01.2019, 08:40)
  • red.
Złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów
Podziel się:
Oceń:
W sobotę około 19.30 doszło do kolejnej kolizji na DK 30 w Pisarzowicach.

Kierowca Chryslera Voyager jadąc w kierunku Zgorzelca na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, wypadł z drogi i uderzył w przydrożny przepust.

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że na miejsce zdarzenia służby wezwał inny kierowca, który początkowo usiłował pomóc wyciągnąć Chryslera z rowu. Po przyjeździe policji okazało się, że prowadzący Chryslera mężczyzna jest w stanie nietrzeźwości, jakby tego było mało wyszło na jaw, że ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Autem podróżowały dwie osoby, po zderzeniu z przepustem pasażer Chryslera wymagał opatrzenia przez Zespołu Ratownictwa Medycznego. Zdarzenia zakwalifikowano jako kolizję.

Za złamanie zakazu i kierowanie w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

red.

Zdjęcia (7)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

_
eluban.pl 28.01.2019, 08:44
Dziękujemy, poprawione :)
Dawid
Dawid 27.01.2019, 16:56
Chrysler Voyager a nie Chevrolet Panie redaktorze.
Leonzgazowni
Leonzgazowni 27.01.2019, 12:48
I tak będzie jeździł haha
komar
komar 27.01.2019, 17:55
Takie śmieszne? Ciekawe czy tak będziesz się cieszył, gdy takiego kretyna, jak ten z artykułu, spotkasz na swojej drodze i nie ominie ciebie.
k
k 27.01.2019, 16:33
Pewnie tak ale za 5 lat :)
Oni to wiedzą
Oni to wiedzą 27.01.2019, 12:47
A co z kierowcą Passata b5 z Jałowca co jeździ nacpany???okrada ludzi i robi w konia policję zmieniające tablice.Aktualnie ma TKI. Ale z tego co wiem to juz miał kilka kolizji
wiem wiem
wiem wiem 27.01.2019, 20:06
Wszyscy wiedzą kto a nie powiedzą. Koleś ma długie ręce a do tego nadaje do policji dlatego nietykalny
koleś
koleś 27.01.2019, 11:30
Policja powinna częściej odwiedzać okolice osiedla w Pisarzowicach.Podjerzdzają pod sklep pseudo kierowcy,kilka piwek i w drogę.
zbigniewp30
zbigniewp30 27.01.2019, 10:22
Nogi dziadowi połamać w piszczelach, żeby nie mógł chodzić i na pięć lat do więzienia.Takich bezmózgów jak on jest pełno na drogach. Wóda i prochy całkiem ich degenerują.
Cień
Cień 27.01.2019, 09:08
Za kraty tłuka posadzić bo dalej będzie jeździł po pijanemu
ania
ania 27.01.2019, 07:39
Po co do więzienia, niech ulice sprząta
agata
agata 27.01.2019, 07:18
Po co do więzienia, niech przez pięć lat ulice sprząta, za darmo utrzymywać
HGW
HGW 27.01.2019, 06:31
Zamiast stać z suszarką, powinni ukierunkować działania na trzeźwość, narkotyki i zakaz. Wiem że po strajku powstała dziura i trzeba ją mandatami nadgonić, ale zagrożenie stwarzają właśnie tacy ludzie jak wyżej opisano. Część po pracy wraca o 22 bo tak kończą zakłady pracę, kiedyś zgłoszenie do KPP i co?, jest to przełom zmian i nie ma kto podjechać. Trzeba zmienić godziny pracy części patroli.
Brrrrrrr
Brrrrrrr 28.01.2019, 00:10
Zamiast ***ić bzdury zza klawiatury, po prostu zostań kapusiem, pomóż policji. Predyspozycje masz.
Ewa
Ewa 26.01.2019, 23:12
Powinny być ostrzejsze kary i od razu za kratki za jazdę po pijanemu
Leon
Leon 27.01.2019, 12:49
To by połowa Polski już siedziała
komar
komar 27.01.2019, 18:15
Dlatego zamiast sadzać takie towarzystwo, powinno się je zagonić do darmowej roboty na rzecz społeczeństwa, z terminami w postępie geometrycznym za każdą następną recydywę.
Pavlo
Pavlo 26.01.2019, 22:19
Szczerze mówiąc .. jestem w szoku co sie z tymi ^ludźmi? ^ dzieje. ..cwiercmozg to prawdziwa Nobilitacja w określeniu takiego typa. ...Grozi mu 5lat. ?? Buuuhaaahaaszki. ..zsprawa skończy się na grzywnie i areszcie 7dni i do domu. ...a za jakiś czas następny numer. ..wykreciii. ...tym razem zamiast przepustu uderzy w kogoś z nas. ...

Pozostałe