Od 17. transmisja z obrad Rady Gminy Lubań

  • 24.01.2019, 15:41 (aktualizacja 24.01.2019 16:06)
  • red.
Od 17. transmisja z obrad Rady Gminy Lubań eLuban.pl
W czwartek na 17. zwołano VI Sesję Rady Gminy Lubań. Jej przebieg oglądać będzie można na żywo.

Poniżej podajemy link do transmisji i porządek dzisiejszych obrad.

Link do transmisji aktywnej od godziny 17.

IV Sesja Rady Gminy Lubań.
Porządek posiedzenia zwołanego na dzień 24 stycznia 2019 na godzinę 17:00.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

On
On 30.01.2019, 21:48
Kolejne wypowiedzenie z pracy brawo Pinokio degradacja U.G.Możesz byc dumny z osiągnięcia dna wymyśl szybko dobrą bajkę.
hipcio
hipcio 5.02.2019, 19:08
odeszli ci, którzy powinni już dawno odejść. powodzenia
Red.
Red. 7.02.2019, 09:26
Odeszli ci którzy potrafili pracować a nie lizać du..
zorientowany
zorientowany 7.02.2019, 11:15
Odchodzą ci co lizali du..... A.U.a teraz im tego brakuje, tak więc niestety nikt nie zastąpi im guru, która wynagradzała ich za lojalność.
Red.
Red. 7.02.2019, 18:34
Pinokio płacił więcej i nie pomogło kto chce pracować z pustak...
Prawo
Prawo 28.01.2019, 14:46
Pani Doris do sklepu a tatuś zeznawać i myśl dalej
Doris
Doris 28.01.2019, 13:31
Pani u daj pani już spokój z tymi wpisami zajmij się pracą w Leśnej bo mogą zwolnić
On
On 6.02.2019, 18:57
Zwolnić to raczej zo przekręty finansowe i lepkie łapy
Prawo
Prawo 28.01.2019, 11:10
Wójt przekroczył kompetencje w zakresie dotacji na zabytki. Sprawa powina trafić do prokuratury to nie jest prywatny folwark Hercunia
Red.
Red. 4.02.2019, 19:01
Wygląda to kiepsko panie Wójt
gminniak
gminniak 27.01.2019, 19:34
Czy ten pan bez włosow co siedzi tylem na zdjeciu jest bratem tej pani na przeciwko co niego siedzi bo mowiom tak samo i tak samo glosója.
Radostawiak
Radostawiak 27.01.2019, 21:28
Czy to brat tej pani to ja niewiem ale ten pan bez wlosow to ma siostre. Ale czy to ta co widac ja na zdjęciu na biało ubrana to byc moze ale ja nie wiem. Chociaz tez mi sie zdaje ze ona podobna do radnego Macieja. A radny Macieja idzie z Andrzejem Usyka głowa w głowę. Jak bracia
Kasia
Kasia 28.01.2019, 14:31
Ńo to ciekawe Radostowiak ma amnezje zenada
On
On 28.01.2019, 09:30
Merytoryczna dyskusja typowa dla Pinokia dla odwrucenia uwagi panowie tepic pasożyta
gminniak
gminniak 28.01.2019, 08:59
Tak mie sie wydawalo. Moze to rodzeństwo przyrodnie z różnych matek. Ciekawe te konotacje w urzedzie gminy. Ja musze cienzko pracowac na chleb a tam za nic dostaja grube pensyjki.
On
On 28.01.2019, 10:59
Składaj papiery do urzedu i pracuj jeden gminniak więcej
gminniak
gminniak 28.01.2019, 21:03
Panie on skladalem do lesnej do teatru lalek. chcialem zlozyc ale nie zdonzylem i dyszka i paliwko przemknelo kolo nosa. jakas kobita ponoc juz przyjeta.
Kasia
Kasia 29.01.2019, 09:16
No widzisz byla lepsza jest pracowita inteligietna a przede wszystkim uczciwa jak to lecialo karma wraca malymi kroczkami ale wraca
On
On 29.01.2019, 08:52
Brak zapotrzebowania na gminniaki
Prawda
Prawda 26.01.2019, 23:26
Prosze sie dowiedziec jakie powody nie pozwolily zatrudnic animatora. Jak sie dowiedzialam, pozalowalam kazdego dobrego slowa ktore Pan A ode mnie uslyszal. Tego Wojt niestety nie mogl powiedziec... . Dziwie sie, ze Pani U ten temat podjela.
On
On 27.01.2019, 18:26
Ignorancja mieszkańców była oczywiście OK. Zatrudnianie bez konkursu również zasadne dla zasłużonych inaczej.Pinokio kompromitacja ogólna
Zawiedziona
Zawiedziona 27.01.2019, 10:19
Jeżeli nie mógł wójt czegoś powiedzieć publicznie to nie mógł również tego powiedzieć Pani. Proponuję aby zastanowił się co i do kogo wójt mówi. Może nie chciał powiedzieć czegoś. publicznie bo było to nieprawdą i zdawał sobie sprawę że byłoby to natychmiast sprostowane. Ja mam tylko jedno pytanie- czy rok temu jak wójt go zatrudniał nie znał lub nie było tych powodów?
Wyborca
Wyborca 26.01.2019, 12:35
Szanowny Panie Wójcie. Miałem nie zabierać głosu na tym forum, żeby Pana już nie krytykować ale stało się to nie możliwe po obejrzeniu ostatniej sesji Rady Gminy. Na sesję przybyli mieszkańcy gminy w różnym przekroju wiekowym, dzieci młodzież, dorośli i seniorzy. Pan zamiast to zdarzenie wykorzystać i przedstawić powody dla ,których tak się stało ,że zwolnił powszechnie szanowanego animatora kultury w gminie to poszedł Pan w Butę arogancję . i chamstwo. Na wstępie składając oświadczenie ,że nie będzie Pan dyskutował że to są Pana kompetencje.W gminie po pańskim wystąpieniu wrze traci pan resztki autorytetu i widać ,ze nie panuje Pan już ani nad Urzędnikami gminy ani nad sobą. Wiadomo że kompetencje rodzą odpowiedzialność a w ramach tej odpowiedzialności ma Pan obowiązek rozwijać kulturę w gminie anie ją niszczyć.Tyle o tej sprawie a teraz o przygotowywaniu projektów uchwał. Projekt uchwały o studniach wierconych to kompromitacja Pana i skarbniczki czy to wypada żeby wójt w końcu był przeciwko zgłoszonej przez siebie uchwale. W tej sprawie projekt uchwały zanim trafił na sesję rady Gminy powinien być dopracowany i do pieszczony do maksimum. Wynika z dyskusji, że na komisji na ten problem zwracali uwagę radni, ale Pani skarbnik stwierdziła że warunkiem otrzymania dotacji jest uzyskanie wody zdatnej do spożycia. Panie wójcie niech pan ratuje resztki swego autorytetu niech Pan swoje działania konsultuje z pracownikami młodymi, wykształconymi i mającymi świeże spojrzenie na problemy gminy. W pańskim otoczeniu taką osobą wydaje się być Pani sekretarz i może warto na nią postawić i konsultować z nią swoje zamierzenia wystąpienia i zachowania publiczne bo ci starzy emeryci to kompromitują Pana i Urząd Wójta.Radni to nie są Pana wrogowie Pan i Rada wspólnie i w porozumieniu macie dbać o rozwój gminy a jak na razie to pan jest hamulcowym i tyle w tym temacie.
WT
WT 27.01.2019, 22:57
Konsultacje z Sekretarz? Jakiś żart chyba. Pani Sekretarz na ten czas sama potrzebuje merytorycznej pomocy jednej z pracownic, chociażby w tworzeniu nowych zakresów czynności dla pracowników, po zamierzeniu podziału działu którym krótko kierowała. Dzieli dział chyba za zgodą swojego szefa? Konsultuje i co....
On
On 28.01.2019, 09:42
Przyczyną kompromitacji urzędu jest tylko i wyłącznie Pinokio
On
On 26.01.2019, 13:53
Myślę że mieszkańcy tak samo potraktują tego pajaca w swoich miejscowościach i pogonią za KŁAMSTWA
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 26.01.2019, 09:44
Tylko żebyście nie wprowadzili transmisji po 5G.
Oto nasz wykształcony i oświecony parlamentarzysta – poseł – pożal się jego Boże - Robert Majka z którego możemy być dumni!
„Sieć 5G zaszkodzi populacji, polskie dzieci są przedmiotem handlu, a amerykańska ustawa zagraża bytowi państwa” - ostrzega premiera nowy parlamentarzysta.
https://www.rp.pl/Polityka/190…
Wychowanie na zabobonie, na strzygach, zdechłych kotach jako amulet, kurzych łapkach, klepaniu paciorków, leczeniu gorączki poprzez wkładanie na trzy zdrowaśki do pieca chlebowego. Jesteśmy przywiązani do tradycji. I dobrze nam tak. Takie są tego efekty.
Tymczasem: Częstotliwości pola elektromagnetycznego wykorzystywane w sieciach 5G nie mają w opinii Światowej Organizacji Zdrowia żadnego potwierdzonego wpływu na zdrowie i życie człowieka.
My tam wiemy swoje, ŚOZ już pedarastów uznała za normalnych człowieków, to jak ma wiedzieć, że 5-Gie nie zlikwiduje pogłowie Polaków natychmiastowo i skutecznie?
A 4-Gie pana posła nie truje?
Zawiedziony
Zawiedziony 25.01.2019, 15:10
Nic innego jak polityczna klęska panie wójcie.Tylko podziękować swoim doradcom typu Klimczyk.Dzieki ich pomysłom mamy teraz gminę A i gminę B.A to oni zapędzili pana w to bagno i brną jeszcze dalej.Gratuluje .Lew przywódcą baranów!!!!.Mój głos poszedł na marne.
On
On 25.01.2019, 23:00
Nie obrażaj barany lew raczej osioł
zawiedziona
zawiedziona 25.01.2019, 21:13
Klęska, klapa na całej linii. Głosy wielu zmarnowane. Przez ostatnie 2 kadencje Pan H. pozbywał się sukcesywnie ludzi którzy mu nie klaskali (krytyka jest bardzo źle znoszona przez Pana H). Nie wprowadzali go przez to w przysłowiowy "kanał". Ale za to przyjmował do urzędu ludzi dla siebie zasłużonych w kampaniach wyborczych, wypełniał obietnice wyborcze. I efekty teraz widać: dinozaury, lisowice, predinozaury. Z nich urzędników nie da się zrobić, może jak zdobędą wykształcenie zgodne z zajmowanym stanowiskiem i popracują kilkanaście lat w administracji. Może. W 3-ej kadencji Pan H. dokończy dzieła. Ci którzy nie odeszli masowo składają wypowiedzenia lub szukają pracy. Statek tonie niczym Titanic, tylko że kapitan pierwszy wsiada do szalupy ratunkowej. Szkoda, a miało być tak pięknie
On
On 26.01.2019, 13:42
Pinokio tak zapewniał jak cudownie panuje w urzędzie po zwolnieniu A.U.A tutaj pełna kompromitacja i nieudolność pośmiewisko na cały region w każdej dziedzinie. WSTYD PAJACU!
Doris
Doris 25.01.2019, 11:37
Kogoś te wystąpienia na żywo jarają, czy znowu tylko komitet adoracji pani U komentuje?
um lubań
um lubań 26.01.2019, 13:24
Pani U teraz zrobi porządek z burmistrzem w Leśnej
chłop nie wie co zrobił
Kasia
Kasia 27.01.2019, 16:54
Z toba jest cos nie tak kobieta odeszla a ty drazysz globie temat zazdrosc cie zżera
On
On 27.01.2019, 13:02
Syf zrobiony przez Zbigniewa H.jest bezkonkurencyjny. Masowe zwolnienia pracowników pełny bajzel taki to szef.Mam nadzieje że prokuratura zakonczy rozpad gminy.
Pisarzowice
Pisarzowice 25.01.2019, 20:08
Paniu u juz bedzie robić porządki w leśnej całe szczęście
On
On 25.01.2019, 22:54
Nie porządek zrobi z kłamcą Pinokio wie co go czeka tak to jest z oszustem
On
On 24.01.2019, 23:42
Pinokio zniszczył kadrę teraz rozwala kulturę kłamstwa jego i skarbnik sięgnęli zenitu masakra urzędu
Ksiegowa
Ksiegowa 24.01.2019, 21:55
No i doczekalismy sie wystąpienia skarbnik. I zaczęło się. Stekanie. A Y A Y tak jakby nie władała językiem polskim
oglądacz
oglądacz 24.01.2019, 20:28
Oglądam sesję i nie wieżę. Jedyna osoba Jańczak która czyta uchwały ze zrozumieniem (Dotyczy udzieleniu dotacji na dofinansowanie ujęć wody). Pani Hybińska , ach żal słuchać, nie rozumie sedna zapisów. Cóż żal, że takich radnych mamy, a czytać tylko ze zrozumieniem trzeba
KH
KH 26.01.2019, 09:59
Czytać ze zrozumieniem, to i pisać... O jaką ciebie wieżę chodzi?
oglądacz
oglądacz 27.01.2019, 23:09
Do HK : mądrala po filologi polskiej. O Dysortografii słyszał?
Zainteresowany
Zainteresowany 24.01.2019, 19:44
Kompromitacja czytania wice pr,rwodniczacego dno dno dno
fanka
fanka 24.01.2019, 19:43
Pani radna Jańczak bardzo dobre wystąpienie. Niech ten staruszek radny Cwynar idzie już na zasłużoną emeryturę. Na Boga on nic nie kuma i ma taką krótką pamięć -;)).
Kibic rady
Kibic rady 24.01.2019, 18:40
To jest jak mecz hokeja cały czas wynik 9 do 6 dla drużyny LZS USYK
Hokeista
Hokeista 24.01.2019, 21:59
Ale ile ten mecz emocji daje niczym mistrzostwa świata.
kos
kos 24.01.2019, 18:19
A pan Klimczyk dalej walczy. Jeszcze mu malo. Teraz lotnisko w Pisarzowicach trzeba wybudowac.
Ola
Ola 27.01.2019, 17:03
No no super super sprtowie bedzie sie szykowal na olimpiade swiata noi jeszcze altostrade bedzie wybudowac chcial
Hela
Hela 24.01.2019, 17:52
Te obrady to szopka. Przewodnicząca niczym Kuchciński nie dopuszcza nikogo do głosu.
Ania
Ania 24.01.2019, 18:53
Hela :0 widocznie ma do tego prawo
ja
ja 24.01.2019, 18:32
I ma rację. Pamięta się jak nie dopuszczano do głosu radnych opozycji w poprzedniej kadencji. Teraz riposta. Niech popatrzą jak w ubiegłej kadencji czuli się co niektórzy.
duffy
duffy 24.01.2019, 17:43
Ciekawe dlaczego nie moge nigdzie włączyc transmisji ??
kaczor
kaczor 24.01.2019, 17:35
A gdzie głos ?

Pozostałe