Nie chciał iść do więzienia

  • 24.01.2019, 13:42 (aktualizacja 24.01.2019, 14:07)
  • KPP w Zgorzelcu
Nie chciał iść do więzienia eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
35-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego został zatrzymany po pościgu. Był poszukiwany listem gończym.

Zgorzeleccy policjanci podczas wykonywania obowiązków służbowych na jednej z ulic w Zgorzelcu zauważyli pojazd marki ford, za kierownicą którego siedział poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna. Gdy funkcjonariusze szykowali się do jego zatrzymania kierowca przyspieszył i zaczął uciekać. Lekceważył przy tym przepisy ruchu drogowego. Policjanci ruszyli w pościg. Po kilku minutach mężczyzna opuścił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Policjanci szybko go dogonili i obezwładnili.

Zatrzymanym okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności, a także na podstawie dwóch innych nakazów zatrzymania i osadzenia w zakładach karnych, celem odbycia kar pozbawienia wolności. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że poszukiwany kierowca ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz cofnięte uprawnienia do kierowania.

35-latek usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem pomimo prawomocnego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz niestosowania się do decyzji Starosty Zgorzeleckiego o cofnięciu uprawnień oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

KPP w Zgorzelcu

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe