Odzyskali naczepę wraz z ładunkiem

  • 22.01.2019, 10:24 (aktualizacja 22.01.2019, 11:18)
  • KPP w Zgorzelcu
Odzyskali naczepę wraz z ładunkiem KPP w Zgorzelcu
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali trzech mężczyzn związanych z kradzieżą naczepy, do której doszło pod koniec grudnia 2018r.

Do kradzieży naczepy doszło pod koniec grudnia 2018 roku. Jej wartość właściciel oszacował na 40 tysięcy złotych. Cenniejszy był ładunek. Wartość towaru, którym był środki ochrony roślin, wyceniono na 820 tys. zł.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu na podstawie posiadanych informacji zatrzymali trzech mężczyzn związanych z kradzieżą naczepy. Podczas przeprowadzonych czynności odzyskali ją oraz ładunek. Dodatkowo ujawnili samochód marki fiat pochodzący z kradzieży w Niemczech oraz inne wartościowe przedmioty, które prawdopodobnie również pochodzą z czynów zabronionych - mówi Agnieszka Goguł z KPP w Zgorzelcu.

Zatrzymani to 46-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego, 39-letni mieszkaniec tego samego powiatu i 37-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego.

Naczepę i towar podejrzani ukryli w garażu w Bolesławcu. - Dowody, które zabezpieczyli
Policjanci z Wydziału Kryminalnego pozwoliły na przedstawienie dwóm zatrzymanym zarzutów kradzieży z włamaniem do naczepy, a jednemu pomoc w jej ukryciu - dodaje Agnieszka Goguł.

Prokurator wobec całej trójki zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Funkcjonariusze prowadzą dalsze działania mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia.

KPP w Zgorzelcu

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe