Zostań czytelnikiem roku

  • 21.01.2019, 18:55 (aktualizacja 30.01.2019, 13:20)
  • red /GOKiS
Zostań czytelnikiem roku GOKiS
Podziel się:
Oceń:
Gminna Biblioteka Publiczna w Pisarzowicach oraz jej filie w Radostowie i Radogoszczy ogłaszają konkurs na „Najlepszego Czytelnika roku 2019”.

Uczestnikami konkursu są wszyscy czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Pisarzowicach oraz jej filii, za wyjątkiem pracowników bibliotek oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Podstawą do wyłonienia Czytelnika Roku 2019 będzie największa liczba wypożyczonych książek (bez prolongat), potwierdzona wydrukiem z systemu bibliotecznego MAK+.

Celem konkursu jest promocja czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, a także popularyzacja książki i biblioteki w lokalnym środowisku. Komisja Konkursowa w poszczególnych bibliotekach wyłoni Najlepszych Czytelników w trzech kategoriach wiekowych - czytelnicy w wieku 5-9 lat , czytelnicy w wieku 10-18 lat oraz czytelnicy powyżej 18 roku życia. Konkurs potrwa od 2 stycznia do 30 listopada 2019.

Ogłoszenie wyników nastąpi w grudniu, a laureaci otrzymają pamiątkowe statuetki oraz nagrody książkowe. Organizatorem Konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Pisarzowicach oraz jej filie w Radostowie i Radogoszczy.

Więcej informacji na gokisluban.pl.

red /GOKiS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe