Zaplanuj ferie w Lubaniu

  • 10.01.2019, 14:40 (aktualizacja 10.01.2019, 15:20)
  • ŁCR
Zaplanuj ferie w Lubaniu ŁCR
Podziel się:
Oceń:
Od 28 stycznia do 8 lutego lubańscy uczniowie będą mogli odpocząć od trudów nauki. Jak spędzić czas w mieście? Tradycyjnie na wypoczynek zimowy zapraszają jednostki organizacyjne Lubania.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu zaprasza na zajęcia czytelnicze, plastyczne oraz kodowania dla dzieci i młodzieży:

- dzieci w wieku 6 - 9 lat: godz. 12 - 13:30 (zajęcia czytelnicze, plastyczne, kodowanie robotów Photon, Lego WeDo 2.0, Lego Mindstorms EV3, Finch),

- dzieci w wieku 10 - 13 lat: godz. 13:30 - 15 (udział w cyklu spotkań „Mądrzy Cyfrowi” - kształtowanie odpowiedzialnych postaw społecznych z wykorzystaniem nowych technologii; kodowanie robotów Photon, Lego WeDo 2.0, Lego Mindstorms EV3, Finch).

Wymagane wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 75 722 24 69 (wew. 13).

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu wydaje karty zapisu do świetlicy przy OWD z możliwością skorzystania z pobytu podczas przerwy feryjnej (od 28.01 do 8.02) i wakacyjnej. Wychowankowie świetlicy spędzą dwa tygodnie w atmosferze zabaw i przygód.

W czasie ferii OWD zaprasza wszystkie dzieci z miasta na dwa bezpłatne przedstawienia teatralne do Sali Lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu. 29 stycznia (wtorek) o godz. 11 odbędzie się spektakl teatralny „Jaś i Małgosia”, zaś 7 lutego (czwartek) o godz. 10:30 spektakl „Skarb to nie tylko złoto”.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji tradycyjnie organizuje ferie w sportowym duchu.

Od poniedziałku do piątku zajęcia będą się odbywały z podziałem na dwie grupy wiekowe. Od 10 do 12 MOSiR zaprasza uczniów szkół podstawowych klas I - VI, zaś od 12 do 14 klasy VII, VIII oraz III gimnazjum.

W poniedziałki, środy i piątki wszyscy chętni będą mogli pograć w piłkę halową, zaś we wtorki i czwartki w piłkę koszykową, badmintona (młodsze grupy), unihokeja, piłkę siatkową (starsze grupy) czy piłkę halową.

W piątek 8 lutego zostanie zorganizowane dwa Turnieje piłki halowej - dla młodszych i starszych uczestników zajęć w MOSiR.

ŁCR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe