Przekaż dary na aukcje WOŚP

  • 3.01.2019, 09:40 (aktualizacja 03.01.2019 10:46)
  • red. /WOŚP Lubań
Przekaż dary na aukcje WOŚP
Już za 10 dni ruszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, lubański sztab zachęca firmy, instytucje oraz osoby prywatne do przekazywania unikatowych przedmiotów, które zostaną zlicytowane.

Każdy z Was może przekazać na aukcje dowolny przedmiot, usługę czy coś nietypowego co zachęci kogoś drugiego do zakupu. Możecie dołączyć do gwiazd sportu, osób znanych z dużego i małego ekranu oraz postaci ze świata polityki i wspierać w ten sposób WOŚP.

Dary możecie nam przekazywać do 10 stycznia 2019. Zanim to jednak uczynicie prosimy Was o kontakt mailowy lub telefoniczny z Szefem Lubańskiego Sztabu. W pierwszej kolejności wystawiać będziemy przedmioty, których właściciele przygotują od razu opis i zdjęcie i prześlą je na [email protected] Postarajcie się wtedy tak opisać przedmiot, abyśmy mogli go później skojarzyć z otrzymanym przedmiotem. Część przedmiotów będzie zlicytowana podczas koncertu finałowego WOŚP w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu a część przez serwis aukcyjny przypisany do naszego sztabu.

Celem Fundacji WOŚP jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Dzięki styczniowym zbiórkom w czasie Finału WOŚP, całorocznemu wsparciu, a także zbiórce 1% Fundacja kupuje sprzęt na oddziały szpitali i placówek medycznych w całej Polsce, prowadzone są  programy medyczne, a także popularyzowana jest nauka pierwszej pomocy i zdrowy styl życia. 

W Lubaniu podczas styczniowych finałów udało się zebrać kwotę ok 600 000 zł. W ciągu tych 25 lat Fundacja WOŚP na rzecz naszego lubańskiego szpitala przekazała sprzęt o wartości ponad 1 mln zł.

red. /WOŚP Lubań
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe