Przekaż dary na aukcje WOŚP

  • 03.01.2019, 09:40 (aktualizacja 03.01.2019, 10:46)
  • red. /WOŚP Lubań
Przekaż dary na aukcje WOŚP
Podziel się:
Oceń:
Już za 10 dni ruszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, lubański sztab zachęca firmy, instytucje oraz osoby prywatne do przekazywania unikatowych przedmiotów, które zostaną zlicytowane.

Każdy z Was może przekazać na aukcje dowolny przedmiot, usługę czy coś nietypowego co zachęci kogoś drugiego do zakupu. Możecie dołączyć do gwiazd sportu, osób znanych z dużego i małego ekranu oraz postaci ze świata polityki i wspierać w ten sposób WOŚP.

Dary możecie nam przekazywać do 10 stycznia 2019. Zanim to jednak uczynicie prosimy Was o kontakt mailowy lub telefoniczny z Szefem Lubańskiego Sztabu. W pierwszej kolejności wystawiać będziemy przedmioty, których właściciele przygotują od razu opis i zdjęcie i prześlą je na [email protected] Postarajcie się wtedy tak opisać przedmiot, abyśmy mogli go później skojarzyć z otrzymanym przedmiotem. Część przedmiotów będzie zlicytowana podczas koncertu finałowego WOŚP w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu a część przez serwis aukcyjny przypisany do naszego sztabu.

Celem Fundacji WOŚP jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Dzięki styczniowym zbiórkom w czasie Finału WOŚP, całorocznemu wsparciu, a także zbiórce 1% Fundacja kupuje sprzęt na oddziały szpitali i placówek medycznych w całej Polsce, prowadzone są  programy medyczne, a także popularyzowana jest nauka pierwszej pomocy i zdrowy styl życia. 

W Lubaniu podczas styczniowych finałów udało się zebrać kwotę ok 600 000 zł. W ciągu tych 25 lat Fundacja WOŚP na rzecz naszego lubańskiego szpitala przekazała sprzęt o wartości ponad 1 mln zł.

red. /WOŚP Lubań

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe