Podziękowanie za wsparcie Rodzinnego Domu Dziecka

  • 31.12.2019, 13:18 (aktualizacja 31.12.2019, 13:36)
  • PCPR
Podziękowanie za wsparcie Rodzinnego Domu Dziecka
Podziel się:
Oceń:
Ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim! Niespełna dwa miesiące temu zwróciliśmy się do Państwa o wsparcie Rodzinnego Domu Dziecka w Kościelniku w pracach remontowych związanych z przyjęciem większej liczby dzieci. ❤️

Rodzina mimo możliwości adaptacji kolejnych pomieszczeń, nie była przygotowana na realizację tego w najbliższym czasie. Obecnie w rodzinnym domu dziecka przebywa 11 małoletnich w wieku od 6 do 15 lat. Nagła i trudna sytuacja zmusiła do szukania pomocy wśród ludzi o wielkich sercach.

Dyrekcja Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu w imieniu swoim oraz prowadzących Rodzinny Dom Dziecka pragnie wyrazić najserdeczniejsze podziękowania za okazaną pomoc i wsparcie.

Dziękujemy Panu Marcinowi Stępień ze Zgorzelca, który niczym Robin Hood „obrabował” przyjaciół i wrzucił do skarbca kwotę 4.400 zł oraz zorganizował wsparcie rzeczowe i zakupy w sklepie Castorama. Wspomnieć również należy, że za sprawą Pana Marcina i jego wesołej ekipy, Rodzinny Dom Dziecka odwiedził Święty Mikołaj, a dzieci otrzymały swoje wymarzone prezenty. Radości nie było końca!

Podziękowania kierujemy również w stronę Pana Krzysztofa Zalipskiego z Firmy Uni-Plast za ufundowanie okien i ich montaż. Firmie Posadzki betonowe Ostrowski - Siekierczyn za wykonanie wylewki w pomieszczeniach oraz Tomaszowi Więcek Elektra LUBAŃ za ufundowanie farb.
Cieszymy się, że są ludzie, którzy nie tylko mówią, co powinno być zrobione, lecz po prostu to robią i zjawiają się tam, gdzie potrzebna jest ich pomoc.

W dalszym ciągu można udzielić wsparcia w remoncie pomieszczeń zwłaszcza nowej łazienki. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu, Przemysłowa 4 tel. 75 646-11-70 bądź bezpośrednio z Rodzinnym Domem Dziecka tel. 501 306 890 w celu ustalenia formy pomocy.

PCPR

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 31.12.2019, 18:07
Jestem "za" ale mnie szlag trafia . W telewizorni , na portalach non stop zbiórka dla chorego dziecka na specjalne zabiegi lekarstwa czy operacje w Niemczech lub Stanach . Z drugiej strony nic tylko " nadwyżka budżetowa " , " nam się należało " , " wystarczy nie kraść i zadłużone szpitale niewykonujące zabiegów z braku kasy . Kolejki do zabiegów rosną . Gdzie ta nadwyżka ? Ktoś ją spotkał ? Uratujemy 1 2 , 10 dzieciaków ale nie zastąpimy Państwa .
gość 1
gość 1 02.01.2019, 08:20
To samo dotyczy zbiórki żywności. Zawsze obarczane jest społeczeństwo, często to najbiedniejsze lub średniozamożne. Oczywiście daję, ale też mnie szlag trafia, że państwo scedowało swoje kolejne obowiązki na ludzi.
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 31.12.2019, 16:01
Cyt. Rodzinny Dom Dziecka odwiedził Święty Mikołaj, a dzieci otrzymały swoje wymarzone prezenty.
++++++++++++++
Czyżby ten święty wyposażony przez wystąpił jako wysłannik proboszczów lubańskich parafii? Miłosierdzie ich jest faktycznie wielkie...!

Pozostałe