"Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubaniu oraz Stand-up Polska zapraszają!

  • 06.12.2018, 08:00 (aktualizacja 06.12.2018, 09:02)
"Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubaniu oraz Stand-up Polska zapraszają!
Podziel się:
Oceń:
W tym roku w ramach 27. Lubańskiego Finału WOŚP, mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na cel Finału WOŚP czyli zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

Wystąpią: 
Antoni Syrek-Dąbrowski "NORMA"
Próbuje być lepszym człowiekiem, próbuje wstawać rano, próbuje jeść zdrowo... Nie umiem. Stanie się lepszym człowiekiem wymaga wysiłku, a ja nie lubię wysiłku. Więc mój wniosek jest taki: jak byłeś dobrym człowiekiem to bardzo prawdopodobne, że dalej w życiu będziesz dobry człowiekiem, a jeśli byłeś leniwym dziadem to mamy dużo wspólnego. Ze wstydem zapraszam na występ.

Michał Kutek
Z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba mu się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.

 

Przed nami przednia zabawa. Czekamy na Ciebie! Daj znać rodzinie i znajomym. Ilość miejsc ograniczona"

 

Cena biletu: 30 PLN

Organizator: Stowarzyszenie Wyloguj Się

Sprzedaż do: 11 stycznia 2019 o godz. 17:30

Strona organizatora: https://wylogujsie.panbilet.pl

Bilety dostępne TUTAJ

Lokalizacja: Lubań | Aula przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza, ul. Wł. Łokietka 2

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 17.12.2018, 18:43
Już niebawem, kolejne Wielkie Orkiestry będą zbierać na wsparcie funduszu emerytalnego...
Choć wszyscy eksperci od rynku pracy i polityki emerytalnej ostrzegali rządzących z Prawa i Sprawiedliwości, że obniżenie wieku emerytalnego do poziomów sprzed decyzji poprzedniego rządu może doprowadzić do zapaści polskiego systemu emerytalnego i dramatycznie niskich świadczeń, ówczesne kierownictwo PiS pozostawało na te ostrzeżenie głuche. Dziś, gdy znane już są efekty wejścia tego rozwiązania w życie oraz widoczna jest skala rezygnacji Polaków z pracy w najwcześniejszym z możliwych terminów, w alarmistyczne tony zaczyna bić nawet sam Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
++++++++++++++
ZUS na podstawie prognoz Eurostatu o demografii oraz resortu finansów o stopie bezrobocia, inflacji, wzroście płac i PKB przygotował trzy warianty rozwoju sytuacji. W najbardziej optymistycznym na wypłaty w latach 2019-23 będzie brakowało po mniej więcej 41-45 mld zł rocznie. W drugim wariancie deficyt sięgnie 48-58 mld zł rocznie. W najczarniejszej zaś prognozie do emerytur państwo co roku dokładać będzie nawet ponad 70 mld zł (w 2023 – 77,3 mld zł). Oznacza to, że jeśli nie wydarzy się cud gospodarczy, a Polacy np. masowo nie rzucą się do dodatkowego oszczędzania w Pracowniczych Planach Kapitałowych, to w przeciągu najbliższych pięciu lat, w systemie może zabraknąć ponad 340 mld złotych!
++++++++++++++
Boże ich chroń Polskę! Tylko czy jesteś w stanie eliminować głupotę?
Przecież Polak przed i po szkodzie...

Pozostałe