20 lat działalności firmy Alert

  • 4.12.2018, 10:53 (aktualizacja 13.12.2018 20:21)
  • Artykuł sponsorowany
20 lat działalności firmy Alert
Podziel się:
Firma ALERT Systemy Alarmowe to uznana marka stworzona przez lubańskiego przedsiębiorcę Grzegorza Wąsa. Na przestrzeni lat firma rozwijała się wraz z pojawiającymi się innowacjami, tak by dziś oprócz projektowania i instalowania systemów alarmowych wdrażać rozwiązania domu inteligentnego.

Od 20 lat zajmuje się projektowaniem, instalacją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń systemów sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożarowej, telewizji dozorowej, teleinformatycznych, kontroli dostępu, wideo domofonowych a obecnie również domu inteligentnego.

Klienci coraz częściej oczekują harmonijnego połączenia nowoczesnych systemów z tradycyjnym domem. Przy tym okazuje się, że technologie te pozwalają na sprawniejsze funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym oraz przynoszą oszczędności przy ubezpieczeniu domu.

Wykonywane usługi wzorowane są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych i wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników.

Stałe inwestycje w nowe technologie zapewniły firmie ALERT wiodącą pozycję na lokalnym rynku, a umiejętność trafnego rozpoznania i zaspokojenia potrzeb rynku owocuje rozwojem myśli technicznej oraz podniesieniem standardu życia i bezpieczeństwa użytkowników.

Naszym Klientom zapewniamy kompetentny serwis, doradztwo i wsparcie techniczne.

Od momentu powstania w 1998 roku, firma stale się rozwija. W związku z tym rośnie również zatrudnienie. Dobra atmosfera współpracy oraz współudział całej załogi w procesie doskonalenia firmy stanowi jeden z kluczowych czynników, który w sposób bezpośredni przekłada się na rosnący poziom satysfakcji Klientów co w konsekwencji przekłada się na sukces firmy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu do realizowanych usług firma podnosi stale swoją jakość.

Wejście z usługami na rynek niemiecki zapewniło firmie dodatkowe możliwości rozwojowe i otworzyło nowy rynek. Klucz do sukcesu to nieustanny rozwój i podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, którzy wykonują pracę z pasją i wielką przyjemnością.

Mamy olbrzymią satysfakcję, że instalując systemy bezpieczeństwa sprawiamy, że ludzie czują się po prostu bezpieczniej.

Jestem dumny, że przyczyniam się, by mieszkańcy mojego ukochanego miasta Lubania czuli się bardziej bezpieczni. Naszym mottem jest „TECHNOLOGIA, JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO”.

Ale to nie tylko zwykła praca, to służba ludziom i rozwijanie talentów, które dał Bóg.

Wpływ na rozwój mojej firmy ma rodzina która nieustannie wierzy w moje sukcesy i wspiera mnie w każdym moim pomyśle i przedsięwzięciu.

Chciałbym tu zaznaczyć duże wsparcie mojej żony Wioletty oraz mojego Taty, który wprowadził mnie w świat biznesu. Pokazywał, uczył mnie wszystkiego od początku stając się prekursorem mojej firmy. Zaszczepił we mnie pasję zawodu. Uczył mnie szczegółów, poprawiał błędy, korygował niedoskonałości. Siał na ziemi jaką jest moje serce i umysł, dlatego moje sukcesy są owocem Jego wiary we mnie.

Mając takie wsparcie, wspaniałą załogę i dalsze doskonalenie się mam nadzieję na stały rozwój mojej firmy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Grzegorz Wąs

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia (3)


Pozostałe