Mateusz Urban z kolejnymi medalami

  • 03.12.2018, 19:17 (aktualizacja 03.12.2018, 19:37)
  • red./BS
Mateusz Urban z kolejnymi medalami
Podziel się:
Oceń:
Podczas II Turnieju Mikołajkowego we Wrocławiu Mateusz Urban, zawodnik Bojan Boks Lubań zdominował swojego przeciwnika wygrywając walkę jednogłośną decyzją sędziów.

1 grudnia na turniej do Wrocławia pojechało z Lubania dwóch zawodników Mateusz Urban i adept Jakub Kłusek. Mateusz w walce finałowej zmierzył się z zawodnikiem z Gostynia, z którym miesiąc wcześniej przegrał na turnieju w Pieszycach. Tym razem zawodnik z Lubania postawił twardą kontrę i w walce rewanżowej zdominował zawodnika z Gostynia. Adept Jakub Kłusek również stoczył świetny pojedynek i zakończył swoją walkę remisem.

W połowie listopada Mateusz Urban świetnie boksował podczas międzynarodowego turnieju w Zamościu jako reprezentant dolnośląskiej kadry. Jedną z jego walk sędzia skończył przed czasem ze względu na wysoką przewagę techniczną. W finale Mateusz zmierzył się z obecnym mistrzem Polski przegrywając niejednogłośną decyzją sędziów i ostatecznie zdobywając srebrny medal turnieju.

Niejednogłośna decyzja sędziów uświadomiła Mateuszowi, że według części sędziów to on był lepszy i po wyeliminowaniu pewnych błędów ma szanse w przyszłości zdobyć mistrzostwo. Jeżeli Mateusz będzie realizował program treningowy to rokuje nadzieje na wielką karierę pięściarską. Chłopak ma świetne warunki jest szczupły,  umięśniony i pracowity. Jednak istnieje obawa, że się wypali, bo trenuje ponad miarę nie słuchając zaleceń trenerów. - mówi trener Wiesław Bojanowski.

red./BS

Zdjęcia (1)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tyty
tyty 04.12.2018, 22:13
Gratulacje !!!
MAteusz
MAteusz 04.12.2018, 12:35
Ciekawe czy tam też tak cwaniakuje bo w szkole mówi że chodzi na boks i każdego pobije
mm
mm 04.12.2018, 09:51
Gratulujemy

Pozostałe