Nie zdążyłeś na Black Friday? U nas promocje dopiero się zaczynają!

  • 4.12.2018, 09:48 (aktualizacja 13.12.2018 20:22)
  • red.
Nie zdążyłeś na Black Friday? U nas promocje dopiero się zaczynają!
Podziel się:
Gucci, Rayban, Max Mara i wiele innych marek o 20% a nawet 40% taniej! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną świąteczną ofertę na miesiąc grudzień.

Optyk N °1 Marta Modzelewska

Przedłużamy Black Friday - okulary korekcyjne już w cenie od 50 złotych!

Ale to nie wszystko! Na wybrane modele okularów przeciwsłonecznych nawet 40 % rabatu! Jakby tego było mało 6 grudnia oferujemy 20 % rabatu na wszystkie oprawy okularowe! Tak, na wszystkie! Nawet topowych projektantów takich jak: MAX MARA, CAROLINA ABRAM, RAYBAN, GUCCI,JAIKUDO, SOLANO, JAGUAR, REDBULL, LIWLEWANT, FLAIR I WIELU INNYCH.

Nadmieniamy, że tak jak w poprzednich edycjach świątecznych, nasze rabaty są realne, a nie sztucznie stworzone z podbitych cen na okazje świąteczne.

Dla nas Wy jesteście najważniejsi, a zaufanie którym nas obdarzyliście zobowiązuje.

W związku z nadchodzącymi świętami podsuwamy pomysł na użyteczny prezent dla najbliższych w postaci VOUCHERA – BONU na okulary dla babci, dziadka, dziewczyny, chłopaka, narzeczonego, narzeczonej, mamy, taty, siostry, brata, kuzyna, kuzynki, ciotki, wujka, kota, psa i rybek w akwarium lub dla Mikołaja, który przyniesie Wam prezenty.

Pozdrawiam Twój Optyk
Marta Modzelewska
Lubań ul. Ratuszowa 14

tel.  500 540 494

Firmowy fanpage - TUTAJ

***

W Zgorzelcu po 18 latach Salon Optyczny Optyk N1 Marta Modzelewska zmienił lokalizację – został przeniesiony na ul. Warszawską 29 w Zgorzelcu tuż przy Carrefour Expres.

red.

Pozostałe