Drugie takie targi

  • 01.12.2018, 13:15 (aktualizacja 03.12.2018, 12:22)
  • ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
Drugie takie targi ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
Podziel się:
Oceń:
Tajemnicze zamki, malownicze trasy rowerowe, szlaki turystyczne tropem ceramiki i znanych postaci historycznych, wiatr w żaglach i Kultura przez duże „K” - to wszystko i o wiele więcej zaprezentowali w Hoyerswerdzie młodzi menadżerowie turystki na II Targach Turystycznych Uczniowskich Agencji Turystycznych.

22 listopada br. w Kulturfabrik Hoyerswerda e.V. odbyły się II Targi Turystyczne Uczniowskich Agencji Turystycznych zorganizowane w ramach projektu INTERREG RegionalManagement. Kompetencje i perspektywy zawodowe w polsko-saksońskim regionie przygranicznym. Podczas Targów uczniowie saksońskich i polskich szkół przedstawili ponad 200 uczniom z Hoyerswerdy i okolic ofertę turystyczną terenu przygranicznego, poznali ofertę innych UAT oraz wykorzystali kompetencje z zakresu managementu turystyki zdobyte podczas zrealizowanych warsztatów i spotkań roboczych. Targi zorganizowali uczniowie z Bischofswerdy, Hoyerswerdy, Görlitz, Lubania, Bolesławca, Zgorzelca oraz Żar.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe