„Bo jak nie my, to kto?!”

  • 28.11.2018, 18:11 (aktualizacja 28.11.2018 18:38)
  • SOSW Lubań
„Bo jak nie my, to kto?!”
Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Lubaniu kolejny raz uczestniczyli w kulturalnym przedsięwzięciu. Tym razem wzięli udział w Przeglądzie Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych w Brunowie.

Nasi wychowankowie już po raz piąty uczestniczyli w wydarzeniu kulturalnym regionu, jakim jest Przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych w Brunowie.

W bieżącym roku chcieliśmy sprawić sobie i widzom niespodziankę, dlatego tym razem zaprezentowaliśmy się w zabawnej inscenizacji muzyczno – tanecznej pt. „Bo jak nie my, to kto?!”

Autorkami scenariusza są panie Klaudia Nuzban i Katarzyna Stabryn, podczas prób, przygotowań i występu Zespół wspierała pani Katarzyna Wilczyńska.

Tym razem wspólnie z uczniami bawiliśmy się muzyką, różnymi jej stylami. Poprzez połączenie elementów muzyki klasycznej z muzyką rozrywkową, zamianą ról: żeńskich w męskie i odwrotnie, stworzyliśmy humorystyczny epizod sceniczny.

Kiedy na scenie pojawia się nasz pląs, z twarzy i serca znika największy nawet dąs!

Dlatego widzowie bawili się z nami podczas występu. Podobnie, jak my bawiliśmy się w trakcie prezentacji pozostałych 10 uczestników.

Dziękujemy Pani Dyrektor Barbarze Madejskiej i Wicedyrektor Marzannie Hutnik, które wspierają nasze pomysły i dają możliwość ich realizacji.

Wspierali nas także Rodzice uczniów, a TPD Koło Rodziców Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej przy SOSW w Lubaniu pod przewodnictwem pana Henryka Kamyka, sfinansowało przejazd do Brunowa.

Dziękujemy za zaproszenie Zespołowi Placówek Edukacyjno–Wychowawczych
w Lwówku Śląskim oraz Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Płakowice”.

Przegląd odbył się 23.11.2018 r.

SOSW Lubań

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Justyna
Justyna 29.11.2018, 19:07
Brawo za poczucie humoru i dystans do siebie!!!

Pozostałe