„Bo jak nie my, to kto?!”

  • 28.11.2018, 18:11 (aktualizacja 28.11.2018, 18:38)
  • SOSW Lubań
„Bo jak nie my, to kto?!”
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Lubaniu kolejny raz uczestniczyli w kulturalnym przedsięwzięciu. Tym razem wzięli udział w Przeglądzie Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych w Brunowie.

Nasi wychowankowie już po raz piąty uczestniczyli w wydarzeniu kulturalnym regionu, jakim jest Przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych w Brunowie.

W bieżącym roku chcieliśmy sprawić sobie i widzom niespodziankę, dlatego tym razem zaprezentowaliśmy się w zabawnej inscenizacji muzyczno – tanecznej pt. „Bo jak nie my, to kto?!”

Autorkami scenariusza są panie Klaudia Nuzban i Katarzyna Stabryn, podczas prób, przygotowań i występu Zespół wspierała pani Katarzyna Wilczyńska.

Tym razem wspólnie z uczniami bawiliśmy się muzyką, różnymi jej stylami. Poprzez połączenie elementów muzyki klasycznej z muzyką rozrywkową, zamianą ról: żeńskich w męskie i odwrotnie, stworzyliśmy humorystyczny epizod sceniczny.

Kiedy na scenie pojawia się nasz pląs, z twarzy i serca znika największy nawet dąs!

Dlatego widzowie bawili się z nami podczas występu. Podobnie, jak my bawiliśmy się w trakcie prezentacji pozostałych 10 uczestników.

Dziękujemy Pani Dyrektor Barbarze Madejskiej i Wicedyrektor Marzannie Hutnik, które wspierają nasze pomysły i dają możliwość ich realizacji.

Wspierali nas także Rodzice uczniów, a TPD Koło Rodziców Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej przy SOSW w Lubaniu pod przewodnictwem pana Henryka Kamyka, sfinansowało przejazd do Brunowa.

Dziękujemy za zaproszenie Zespołowi Placówek Edukacyjno–Wychowawczych
w Lwówku Śląskim oraz Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Płakowice”.

Przegląd odbył się 23.11.2018 r.

SOSW Lubań

Zdjęcia (5)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Justyna
Justyna 29.11.2018, 19:07
Brawo za poczucie humoru i dystans do siebie!!!

Pozostałe