×

Zabezpieczono kolejne nielegalne automaty

  • 21.11.2018, 07:27
  • st. asp. Magdalena Juźwicka - KPP w Lubaniu
Zabezpieczono kolejne nielegalne automaty pixabay.com
Wspólne działania policjantów z Rewiru Dzielnicowych oraz funkcjonariuszy Izby Celnej ze Zgorzelca zakończyły się sukcesem. Podczas kontroli salonów gier na terenie Świeradowa-Zdroju ujawnili i zabezpieczyli trzy nielegalne automaty do gier.

Funkcjonariusze Policji oraz funkcjonariusze Izby Celnej ze Zgorzelca przeprowadzili akcję mającą na celu likwidację salonów gier działających niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych. Tym razem ze względu na fakt, iż pracownik "kasyna" nie chciał otworzyć drzwi funkcjonariuszom, na miejsce została wezwana operacyjna grupa Izby Celnej, która to zgodnie z wydanym postanowieniem przez Prokuraturę Rejonową w Lwówku Śląskim przystąpiła do siłowego pokonania przeszkody.

Wewnątrz "kasyna" zastano pracownika oraz ujawniono trzy działające automaty do gier hazardowych, które następnie zostały zabezpieczone przez służby Izby Celnej. Szacowana wartość zabezpieczonych automatów to ponad 36 tysięcy złotych.

Zgodnie z Ustawą o grach hazardowych, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku właścicielowi lokalu oraz właścicielowi automatów grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

st. asp. Magdalena Juźwicka - KPP w Lubaniu
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zyga
zyga 28.11.2018, 13:11
znowu? szerzą się takie czarne interesy. a to jak chce zagrać to na Kijowską chodzę. tam można grać bez żadnych problemów.
manieczek
manieczek 6.12.2018, 23:33
Te na Kijowskiej z tego co ja wiem to z totalizatora sportowego są?
Policja  i celna jest opłacana
Policja i celna jest opłacana 23.11.2018, 09:46
Ludzie boja się zgłaszać a policja i celna chyba jest przez właścicieli opłacana ten kto więcej płaci dostaje cynka ze będzie nalot i w nocy wywózka automatów i zmiana lokalu .... u mnie w małej miejscowości kościół sklep z ciuchami dla ściemy a z tylu maszyny masakra .... a ten trol co minusuje to pewnie właściciel automatów i *** boli ze ścigają i kończy się powoli bezprawie w Polsce !!!!
Hgh
Hgh 22.11.2018, 09:13
Po to jest właśnie mapa zagrożeń aby takie uwagi przekazywać i oznaczać miejsca
gość
gość 21.11.2018, 19:04
gangsterów i złodziei od tych automatów powinni pozamykać i pozabierać majątki, a ich do kopalni na ciężkie roboty. przed lokalami kamery wpuszczają kogo chcą, a i wieść niesie że handelek dopalaczami lub narkotykami idzie. policja powinna najazdy zrobić i to wyjaśnić
Anonim
Anonim 21.11.2018, 16:33
Jeszcze koło aldika
Tom
Tom 21.11.2018, 16:23
Niech w końcu Policja zacznie porządnie działać bo faktycznie obok domu wiejskiego funkcjonuje lokal z automatami. Już nie wspomnę o tych ,,dziwnych", naćpanych ludziach co się tam kręcą, ze strach tamtędy chodzić ...
Monitoring jest w pobliżu, ale jak coś się dzieje to oczywiście policji nie ma!
hazardzista
hazardzista 21.11.2018, 16:04
Nieaktualny news, już są nowe ;)
diddles
diddles 21.11.2018, 13:39
w Lubaniu jeszcze na osiedlu piast no i oczywiście przy domu wiejskim. Ale nikt tego nie widzi a wszyscy wiedzą. Normalka :) tak jak z papierosami na lubańskim czarnym rynku.
Hhbvhu
Hhbvhu 22.11.2018, 09:11
U Wieśka B ?
bank
bank 21.11.2018, 11:41
Co zgłoś jak oni zamykają a jutro zaraz otwierają
Xxx
Xxx 21.11.2018, 10:43
W Wykrotach 2 budy
F h
F h 21.11.2018, 09:49
To zgłoś takie uwagi do odpowiednich organów
qwerty
qwerty 21.11.2018, 09:49
Jeszcze jedno "black horse" przy domu wiejskim, zarejestrowane jako PUB, a automatów kilka stoi ;)
qwerty
qwerty 21.11.2018, 09:44
w lubaniu również działają :) W samym centrum są minimum dwa czynne kasyna w których znajduje sie od 3 do 5 maszyn, jedno przy tkackiej, drugie obok apteki pod siedmiomaplanetami . Kasyna otwierane są tylko znajomym 'ryjom'. Powinni to usunąć już dawno.
nic
nic 21.11.2018, 08:08
W leśnej działają trzy ha ha ha

Pozostałe