Repertuar Teatr Nasz

  • 13.11.2018, 09:01 (aktualizacja 13.11.2018 09:52)
  • eLuban pl
Repertuar Teatr Nasz Teatr Nasz
Podziel się:
Oceń:
Założycielami Teatru Naszego są Jadwiga i Tadeusz Kutowie, którzy kupili w Michałowicach stary XVIII-wieczny dom. W latach dziewięćdziesiątych remontując go budowali jednocześnie od podstaw salę teatralną. W 1998 roku powstała Scena za Domem – sala teatralna z prawdziwego zdarzenia, a w niej: scena z kurtyną, kulisami i garderobą oraz widownia. Teatr Nasz w Michałowicach jest niezależny finansowo i programowo. Działa nieprzerwanie od chwili powstania – tworzy i wystawia premiery kabaretowe oraz dramatyczne.

Repertuar

Teatr Nasz Michałowice

16 listopada, piątek, godz. 19 – "Geriatrix Show".

17 listopada, sobota, godz. 19 - "Pralnia"

23 listopada, piątek, godz. 19 - "Pralnia"

24 listopada, sobota, godz. 19 – "Geriatrix Show"

7 grudnia, piątek, godz. 19 - "Wigilia"

8 grudnia, sobota, godz. 19 - "Wigilia"

14 grudnia, piątek, godz. 19 - "Wigilia"

15 grudnia, sobota, godz. 19 - "Wigilia"

25 grudnia, wtorek, godz. 19 - "Wigilia"

26 grudnia, środa, godz. 19 - "Wigilia"

29 grudnia, sobota, godz. 19 – "Szczęściarze"

30 grudnia, niedziela, godz. 19 - „Geriatrix Show”

31 grudnia, poniedziałek, godz. 20 SYLWESTER: „Sen wróbla” - Prapremiera

 

Rezerwacja biletów telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 oraz w soboty w godz. 9-14. Tel.: 502 633 518, 603 585 589.

Teatr Nasz

Piechowice-Michałowice

ul. Teatralna 1

www.teatrnasz.pl
 

Geriatrix Show

"Geriatrix show" to znakomita komedia w nieco anglosaskim stylu, oparta na wartkich dialogach, która zaskakuje zwrotami akcji oraz nieoczekiwanym finałem. Nie zabraknie również mocnego akcentu muzycznego. Twórcy tego przedstawienia znowu zaskoczą widzów, ponieważ "Geriatrix show" różni się od wszystkich wcześniejszych przedstawień Teatru Naszego.

Dwoje bardzo dojrzałych (żeby nie powiedzieć starych) aktorów musi się zmierzyć z niezwykłym wyzwaniem, jakim jest zrobienie nagłego zastępstwa w przygotowywanej premierze teatralnej. Oboje nie darzą się sympatią, toteż nie brakuje uszczypliwości i drobnych złośliwości, co jednak ostatecznie nie przeszkadza im dotrwać do premiery. Całość zwieńczona jest lirycznym finałem i w wymowie jest wielką afirmacją dojrzałego wieku i radości życia.

Prapremiera odbyła się w Teatrze Naszym 31.12.2017. i do tej pory zagrano już ponad 70 przedstawień przy niezwykle gorącej reakcji Widowni.

Autor: Tadeusz Kuta

Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta, Jacek Szreniawa

Bilety: 70 zł

Czas trwania: około 120 minut


 

Szczęściarze

"Szczęściarze" to, po "Naszej Klasie" zagranej ponad 260 razy, kolejny hit komediowy Teatru Naszego. Prapremiera odbyła się w sierpniu 2016 roku. Od tego czasu zagrano już ponad sto przedstawień. Dialogi i sceny wyjęte z życia każdego małżeństwa pozwalają przeglądać się Widzom jak w krzywym zwierciadle. Doskonała terapia śmiechem dla każdego, kto zechce obejrzeć to przedstawienie. Ale twórcy Teatru Naszego nie biliby sobą, gdyby nie zawarli w treści przedstawienia jakiegoś przesłania. Życie w kulcie pieniądza obnaża wiele cech ludzi ze wszystkich kręgów społeczeństwa, co w komediowym przekazie stanowi dodatkowy walor "Szczęściarzy".

Autor: Tadeusz Kuta

Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta, Jacek Szreniawa

Muzyka: Jacek Szreniawa

Bilety: 65 zł

Czas trwania: około 120 minut


 

Pralnia

Podobny do snu pijanego idioty nierzeczywisty świat wykreowany przez bezwzględne media, który dla wielu z nas staje się prawdą, chociaż nią nie jest. Czy jeszcze w ogóle to zauważamy? Takie pytanie, chociaż nie zadane wprost, pojawia się miedzy wierszami dialogów toczonych w marazmie tytułowej pralni - sypialni. Kulminacją jest słynna już "Jedwabna koszula" - pieśń, która pozostawia po sobie ogromne wrażenie. Optymizmem napawają ostatnie słowa sztuki: ... "są takie miejsca, gdzie nie ma zasięgu, gdzie prosta droga i cisza jest"...

Autor: Tadeusz Kuta

Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta, Jacek Szreniawa

Dźwięki: Jacek Szreniawa

Bilety: 70 zł

Czas trwania: około 85 minut


 

Wigilia

Niby rozmawiamy, niby się słuchamy, niby jesteśmy żoną lub mężem, niby jesteśmy sobą, niby świętujemy... Tak wiele rzeczy dzieje się na niby. Co musi się stać, żeby coś wydarzyło się naprawdę? Przed nami kolejne święta. To czy będą na niby, czy też naprawdę zależy w dużej mierze od nas samych. Trudno jest dostrzec groteskowość własnych zachowań, ale patrząc na to z dystansu nie sposób się nie uśmiechnąć. Czasami nawet głośno roześmiać, bo spektakl pt. "Wigilia" to także komedia. Rzecz dzieje się podczas wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Samotne małżeństwo, oboje zagonieni... Czy znajdą czas dla siebie? Czy znajdą czas na święto? Czy uda im się porozumieć?

Autor: Tadeusz Kuta

Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta, Jacek Szreniawa

Dźwięki: Jacek Szreniawa

Bilety: 70 zł

Czas trwania: około 80 minut


 

Sen wróbla (prapremiera 31 grudnia 2018)

Tytułowy sen wróbla jest tylko znakomitym pretekstem do spotkania dwojga ludzi, będących w zupełnie różnych sytuacjach życiowych. Łączy ich jedynie pragnienie bycia kimś innym. Najmocniejszym walorem tego przedstawienia będzie strona muzyczna i znakomity głos Jadwigi Kuty, na co Widzowie Teatru Naszego czekają od jakiegoś czasu.

Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta

Muzyka: Jacek Szreniawa

Bilety: 70 zł (na przedstawienie prapremierowe 120 zł)


 


 

eLuban pl

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe