×

Zablokowana droga K 30

  • 22.10.2014, 15:43
  • lwowecki.info
Zablokowana droga K 30
W dniu dzisiejszym, na drodze krajowej Nr 30 doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Droga na odcinku od Chmielenia do Gryfowa Śląskiego jest zamknięta. Policja wytyczyła objazdy. Informuje portal lwówecki.info

Jak informuje oficer prasowy KP PSP w Lwówku Śląskim, st. kpt. Leszek Telega po godzinie 9-tej z autokaru szkolnego wyciekł olej. Wyciek nastąpił na ok 10 km. odcinku drogi krajowej pomiędzy Chmieleniem a Gryfowem Śląskim. Wskutek tego wycieku doszło na tym odcinku do dwóch zdarzeń, tj. jeden samochód osobowy wpadł do rowu, natomiast drugi samochód dachował. W tym drugim zdarzeniu jedna osoba ranna została przewieziona do szpitala.

W akcji zabezpieczania miejsca zdarzenia oraz usuwania plamy rozlanego oleju udział biorą dwa zastępy OSP oraz dwa zastępy PSP Lwówek Śląski. O zdarzeniu powiadomiony został Starosta Lwówecki oraz zarządca drogi.

Z uwagi na znaczny rozmiar wycieku jego usunięcie może potrwać jeszcze przez kilka godzin. 

lwowecki.info
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

aloalo
aloalo 23.10.2014, 09:29
a gdyby nie było rowu i drzew przy drodze to do niczego by nie doszło
Grześ Jankowski
Grześ Jankowski 26.10.2014, 18:31
A gdyby nie było drogi, to nawet jak jest rów i są drzewa też by do niczego nie doszło.
James®
James® 25.10.2014, 21:13
Najlepiej jakby przy drogach były pasy asfaltu lub betonu o szerokości 1 kilometra! Rowy muszą być, drzewa to miły dodatek! Ogarnij się człowirku zanim coś napiszesz!

Pozostałe