Nowa Rada Powiatu Lubańskiego

  • 18.11.2014, 09:04
  • red.
Nowa Rada Powiatu Lubańskiego
Znamy nazwiska osób, które najprawdopodobniej zasiądą w Radzie Powiatu Lubańskiego.

Oto niepotwierdzone jeszcze wyniki niedzielnych wyborów:

  1. TAUPIEKO Mieczysław - Komitet Wyborczy PSL
  2. MIEDZIŃSKI Jacek Mirosław - KW Prawo i Sprawiedliwość
  3. SMUSZ Edward - KWW OKW Powiat 2014
  4. KORZENIOWSKA-WOJSA Iwona Magdalena - KWW OKW Powiat 2014
  5. MAROŃ Zbigniew Tadeusz - KWW Samorządy Miast i Gmin w Radzie Powiatu
  6. FURDYKOŃ Dariusz Grzegorz - Komitet Wyborczy PSL
  7. ŚNIEŻYK Stanisław - KW Prawo i Sprawiedliwość
  8. GOŁYGA Wojciech Wiesław - KKW SLD Lewica Razem
  9. BIAŁOŃ Halina Józefa - KWW Samorządy Miast i Gmin w Radzie Powiatu
  10. DUDKIEWICZ-KOZAŃ Teresa - KWW OKW Powiat 2014
  11. KILJAN Kazimierz Józef - KW Platforma Obywatelska RP
  12. ROWIŃSKI Konrad Antoni - KW Platforma Obywatelska RP
  13. TURKIEWICZ Michał - KKW SLD Lewica Razem
  14. HARAPIN Janusz Romuald - Komitet Wyborczy PSL
  15. ZEMBIK Wojciech Bolesław - KW Prawo i Sprawiedliwość
  16. CZARNECKI Walery - KWW OKW Powiat 2014
  17. SŁOWIŃSKI Arkadiusz Andrzej - KWW OKW Powiat 2014   
red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ernest M
Ernest M 19.11.2014, 10:20
Przebąkują stronami że wybory w części obejmującej rady powiatów i sejmików mogą być powtórzone. Zanosi się zatem na przedłużającą się sraczkę aspirantów na fotele.
Do Zenuś
Do Zenuś 19.11.2014, 07:04
Zenuś. Tylko że cześć tych ,,lizaków,, co najgłośniej psioczyły na M.M jeszcze miesiąc temu , słysząc opinię na temat powrotu M.M na stołek nagle przed wyborami poczuła znacznie lepszy smak lizaczka mówiąc jaki ten lizaczek smaczny i dobry, mmm... zachwycam się nim, mmm... robiąc sobie ścieżkę . Zwłaszcza ci co mieszkają najbliżej M.M i wychowankowie J.S z placówki trudnych dzieci w Smolniku. Takie są realia, że ludzie mając cel pomagają, stają się przyjaciółmi a co gdyby pan M.M przegrał ? Został by sam, skończyła by się pomoc finansową i wspólne biesiadowanie. Musi też wiedzieć, że każdy lizaczek wsadzi mu nóż w plecy gdy wyczuje cel i pieniądz w innym lizaczku o czym mógł się przekonać 4 lata temu gdy ci co nie uciekli na L4 zaczęli lizać spod napleta jego następcy. Takie są Polskie realia że liczy się praca i kasa. Wtedy ma się przyjaciół.
zenuś
zenuś 18.11.2014, 23:14
W Leśnej to sraczka popleczników J.S. jest :) pluli na M.M. a On zmiażdżył ich idola. A Panowie burmistrz i wice konsekwentnie i z kulturą pozbędą się lizaków J.S. dla dobra miasta i gminy
gość
gość 20.11.2014, 10:25
Więc ilu osobom obiecali pracę? Bo może nie wystarczy im wyczyścić cały Urząd, tylko powinni sięgnąć do wszystkich jednostek np Synergia, szkoły, opieka społeczna. Jakieś ponad 100 osób do zwolnienia, ale będzie co rozdawać po swoich znajomych, rodzinie i przede wszystkim przyjaciołach, znajomych swoich znajomych, przyjaciołach ich przyjaciół.A jaka fucha dla P.Bandurskiego?
Czytelnik
Czytelnik 18.11.2014, 19:21
Smusz ponoć został ogłoszony, że będzie zastępcą Burmistrza w Leśnej więc miejsce zwolni
obserwator
obserwator 22.11.2014, 10:35
ciekawe: http://rozliczamy.prv.pl/ oraz https://www.facebook.com/ro... duzo tu pisze równiez o panu ES
kati
kati 22.11.2014, 10:19
Smusz zastępcą Burmistrza w Leśnej ? hehe dobre. Tu trzeba działac na nie raczki do góry wyciagać
sp
sp 22.11.2014, 19:42
Edziu niema poparcia!Moze kiedys i mial bo byl naprawde normalnym facetem ale teraz???pochodzi z wioski zna realija ale coz zmienil sie i to bardzo byl kiedys dyrektorem sp.poczatki byly ok ale z czasem nabral duzo pieza i sie panoszyl ze ho ho wiem co mowie bylam pracownikiem sp.A no i jeszcze kobietka na boku....szkoda mi tylko zony.
marek
marek 18.11.2014, 18:48
Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, że Czarnecki, Smusz i Zembik mają takie poparcie. Po tylu aferach! Przecież oni przy tym politycznym korycie siedzą już kilkanaście lat. Po takim ustawianiu (i tworzeniu) stanowisk dla "swoich"! Po chybionych inwestycjach, po tym, co się dzieje w szpitalu i w szkołach, po zaniedbanych drogach! Do tego teraz pełna komitywa ze Słowińskim - następnym "specjalistą" od ustawek personalnych. Gdzie ci wyborcy mają oczy...
jestem
jestem 22.11.2014, 10:21
Duzo się modla pewno
Beata
Beata 19.11.2014, 12:36
Widocznie bzdury piszesz a ludzie widzą i nie wymyślają jak ty mareczku.
MK
MK 19.11.2014, 07:22
Bardzo prosto się dzieje, wystarczy być ludzkim dla ludzi i dostrzegać ich problemy a nie tylko chełpić się zajmowanym przez siebie stanowiskiem. Panie Starosto gratuluję wyniku Pana komitetu.
emil
emil 18.11.2014, 18:28
protegowany Głowacza i Halickiego nie wszedł???? super kandydat PO z Włosienia... taka szkoda....
zenuś
zenuś 18.11.2014, 12:30
E tam pewnie dalej członek zarządu na etaciku albo wice
Ernest M
Ernest M 18.11.2014, 12:16
Towarzysz Zembik załapał sie do klęcznikowej rady nieustającej i teraz będzie miał parcie aby wsadzić się na fotel przewodniczącego po powieściopisarzu. Dobre i to na otarcie łez.
Gilewicz
Gilewicz 18.11.2014, 11:48
Oj nie przeszedł rolnik z Zaręby Marek HAMielec...a taki był kompetentny...tyle plakatów narozwieszał...taka intelektualna szkoda dla narodu.

Pozostałe