×
Wojciech Leszczyk
Wojciech Leszczyk
Wojciech Leszczyk

Lubań udekorowany

  • 3.12.2015, 19:44
  • red.
Lubań udekorowany
Dziś na ulicach Lubania stanęła trzecia z zapowiadanych choinek. Zapraszamy do galerii abyście sami ocenili, która jest ładniejsza. 

Wybraliśmy się też na spacer, aby uwiecznić jak wyglądają ulice miasta udekorowane świątecznymi ozdobami. Niestety do kompletu brakuje śniegu.

red.

Zdjęcia (32)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wieloimienny
wieloimienny 7.12.2015, 22:18
Ciekawe jaki procent ceny za odbiór śmieci to składka na te choinki "ufundowane" przez ZGiUK, a właściwie zasponsorowane przez nas
ja
ja 8.12.2015, 11:55
Wieloramienny:) Ty to jesteś maruda. Fajnie, że takie inicjatywy są realizowane i nie jest to sprawa do dyskusji. ZGiUK angażuje się w życie miasta i moim zdaniem jest to efektywne i bardzo potrzebne. A Ty ciągle marudzisz, marudzisz i ... Może przekwitasz ;-) ?
ja
ja 5.12.2015, 12:15
Wolę tradycyjne choinki, a nie jakieś stożki. Przyznam, że przystrojone są ładnie, ale kształt takich choinek mnie odpycha.
obserwator
obserwator 4.12.2015, 07:47
Szanowna redakcjo na zdjęciach widać 2 choinki. Z artykułu wynika, że są trzy, to gdzie ustawiono trzeciom?
Robinson_84
Robinson_84 7.12.2015, 16:54
Trzeciom ustawiono w miejskiej bibliotece, naprzeciwko słowników ortograficznych.
IWO499
IWO499 4.12.2015, 07:41
SĄ PIĘKNE!!!! Choć przy tej z zeszłego roku bardziej cieszyły mi się oczy, ta czerwień w niej była taka wyrazista. ALE SĄ PIĘKNE!!! BRAWO I DZIĘKUJĘMY
szyszunia
szyszunia 3.12.2015, 21:26
Ja poproszę teraz rzetelną informację ile to miasto (czyli mieszkańców, bo miasto nie ma swoich pieniędzy) kosztowało oraz fakturkę za prąd do tego.Dziękuję i pozdrawiam Pana Burmistrza!
Sansui
Sansui 3.12.2015, 21:07
Haha, teraz brakuje kogoś z siekierą w kasynie i będzie Las Lubanos Paranos .
klea
klea 3.12.2015, 21:02
No cóż każdy widzi co chce... Ja widzę choinki i to ładne (Y) :)
ja
ja 3.12.2015, 20:15
te choinki nawet do choinek nie są podobne, obrzydlistwo ...

Pozostałe