Zmiany na dworcu PKS w Lubaniu

  • 4.05.2016, 16:05
  • PKS Voyager
Zmiany na dworcu PKS w Lubaniu
Podziel się:
Oceń:
Informujemy wszystkich podróżnych, iż w związku z planowanym rozpoczęciem procesu inwestycyjnego na terenie dotychczasowego dworca przy ul Szarych Szeregów, polegającym na budowie nowego obiektu handlowo -  usługowego z funkcją Dworca Autobusowego,  w najbliższych dniach zmieni się organizacja obsługi pasażerskiej. Dyżurny Ruchu oraz kasa biletowa zlokalizowana jest w tymczasowym biurze - zdjęcie poniżej. Dotychczasowy budynek zostaje wyłączony z eksploatacji, w związku z powyższym dostęp do najblizszej toalety w obrębie terenu dworca znajduje się w szalecie miejskim (okrąglak).

Z  dniem 04.05.2016r. (środa) odjazdy autobusów odbywać się będą z  trzech  nowowyznaczonych stanowisk - poniżej udostępniamy   tabliczki  przystankowe z godzinami  odjazdów. Autobusy realizujące kursy  Komunikacji Miejskiej odjeżdżać  będą ze stanowiska nr 1. 

 


Z  uwagi na bliską odległość tymczasowego dworca od placu budowy prosimy wszystkich pasażerów o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przemieszczania się w okolicy ogrodzeń. Wierzymy, iż nowe oblicze dworca zrekompensuje  podróżnym wszelkie niedogodności podczas budowy, za które z góry przepraszamy.
PKS Voyager

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

renata
renata 5.05.2016, 21:42
galeria niezwykle potrzebna w centrum oj tępaki ratuszowe!
asc
asc 7.05.2016, 10:33
po co głupawe narzekania? to jest prywatna inwestycja.
q
q 4.05.2016, 17:54
w końcu coś ruszyło

Pozostałe