Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault

Policja czyta dzieciom

  • 18.01.2017, 06:59
  • st.asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Policja czyta dzieciom
Miła niespodzianka czekała na uczniów Szkoły Podstawowej w Smolniku w ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Celem kampanii jest zachęcenie rodziców, wychowawców i innych dorosłych do codziennego, co najmniej 20- minutowego czytania dzieciom. Tego zadania podjęła się nadkom. Agata Sekuła- Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Leśnej.

Do spotkania w Szkole Podstawowej w Smolniku w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” doszło 13 stycznia br. Zaproszonym gościem z ramienia Policji była nadkom. Agata Sekuła Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Leśnej. Policjantka przeczytała uczniom klasy II fragment książki „Mikołajek i inne chłopaki”, opowiadający o szkolnych przygodach głównego bohatera.

Spotkanie było też doskonałą okazją do przypomnienia podstawowych zasad bezpieczeństwa w drodze do szkoły, w domu oraz podczas zbliżających się ferii. Nie obyło się bez pytań dotyczących pracy w Policji. Niektórzy z uczniów marzą o tym, aby w przyszłości zostać policjantem.

st.asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe