Fotorelacja z pierwszego dnia imienin Henryka

  • 9.07.2017, 12:12
  • red.
Fotorelacja z pierwszego dnia imienin Henryka
Podziel się:
Oceń:
Ogólnopolskie Imieniny Henryki, Henryka i Henrykowa mają swój niepowtarzalny klimat. Wielu wręcz twierdzi, że to najlepsza impreza w regionie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia zabawy.

Tylko pogoda mogła zepsuć wczorajszą zabawę, jednak organizatorzy zadbali i o to. Wójt Gminy Lubań, Zbigniew Hercuń podczas uroczystego otwarcia zapewnił, że deszczu nie będzie, bo jest to załatwione. Faktycznie, kiedy nad sąsiednimi Pisarzowicami i Lubaniem padało, w Henrykowie nie spadła ani kropla wody.

Początek imprezy to występy lokalnych artystów. Scena gościła grupę wokalną z GOKiS oraz zespół Cisowianki. Następnie do tańca zachęcała kapela Lubin City oraz Anna Żebrowska z Jolantą Kowalczyk w programie „Przebojowe dekady”.

W przerwie między występami na scenie pojawił się gość specjalny Hiroshi Kojima, jeden z niewielu licencjonowanych kowali Ministerstwa Kultury Japonii, który opowiadał o sztuce japońskiego miecza.

Jak zwykle do Henrykowa zjechały rzesze fanów polskiej muzyki tanecznej. Wśród gości na scenie drugi rok z rzędu pojawił się Andrzej Zaborski znany z roli komendanta Henia w filmie "U Pana Boga za piecem". Ubiegłoroczne imieniny zapadły mu tak głęboko w pamięci, że ponowił wizytę.

Słuchajcie, jeżeli zdecydowałem się tu przyjechać po raz drugi oznacza to, że jest tu fantastycznie. Bo przyjazd tutaj to dla mnie pięć dni wyrwanych z życiorysu, w jedną stronę mam 850 km. Dodatkowo odwiedzam stare śmieci, bo przecież jestem stąd, pochodzę z Wałbrzycha – mówił portalowi eLuban.pl Andrzej Zaborski. - Z wielką przyjemnością wracam do Henrykowa. Wójt Zbyszek prosił o gwiazdę więc namówiłem swojego przyjaciela Piotra Pręgowskiego żebyśmy porobili coś tu na tej scenie – mówił ze śmiechem aktor.

Występ aktorów rozkręcił henrykowską publiczność przed występem gwiazdy wieczoru - zespołu Łobuzy znanego z utworu „Ona czuje we mnie piniądz”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia zabawy.

red.

Zdjęcia (148)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Herakliusz
Herakliusz 9.07.2017, 22:47
Lubańscy włodarze niech biorą przykład z Gminu Lubań jak sie urządza imprezy okolicznościowe. Lawa razem z tak zwanymi obchodami "Dni Lubania" się nie umywa. Okazuje się że bez szamana w sutannie który do pustawej galerii odstawia jakieś błazenady w stylu hip-hop-rap można z powodzeniem zebrać tlumy...Brawo! Tak trzymać na kolejne XIII Ogólnopolskie Imieniny Henryka.
Zaciekawiony
Zaciekawiony 9.07.2017, 12:55
BARDZO MNIE CIEKAWI ILE KASY WYDANO NA OWĄ IMPREZĘ. Fajnie, że ludziska się bawią. Tylko ile to kosztuje?
Herakliusz
Herakliusz 9.07.2017, 22:48
Kosztuje tyle i trzeba. Lepiej wydane pieniądze niż na tą nieudaną lubańską Lawę.
herakliusz 2
herakliusz 2 10.07.2017, 16:41
dziadostwo disco polo i tyle...
Herakliusz
Herakliusz 11.07.2017, 09:57
Jak widać większe tłumy czyli większa radość niż na Lawie hip-hopo-rapo w wydaniu sutannowej szamanerii. Przy pustych trybunach.

Pozostałe