Nieszczęśliwy skok do wody

  • 15.08.2017, 21:14
  • red.
Nieszczęśliwy skok do wody
Około godziny 20. na stadionie przy ul. Działkowej w Lubaniu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak się okazało przyleciał po mężczyznę, który skoczył na główkę do zbyt płytkiej wody.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło nad jednym ze stawów hodowlanych przy ul. Jałowcowej w Uniegoszczy. 47- obywatel Ukrainy skoczył na główkę do wody o głębokości około 1 metra. W wyniku tego doznał poważnego urazu kręgosłupa.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Pamiętajmy, aby wystrzegać się skakania do wody w miejscach, gdzie nie znamy głębokości i nie wiemy czy pod powierzchnią nie znajdują się przeszkody. Urazy tego typu najczęściej skutkują kalectwem na całe życie.

red.

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Herakliusz
Herakliusz 17.08.2017, 19:09
A czy ja - przygłupy, bo jak ich kilku nazwać, skoro oni.... - stwierdziłem, że ofiara tego "wyskoku" była po alkoholu? Logika się tym "baranom" kłania - bo chyba wegetowali w szkołach a z zajęć ulubionych mieli wagary.Wskazałem jedynie że - gdy jesteśmy nawaleni jak stodoła (co i mnie się zdarza) - to nie uprawiajmy pływactwa ze szczególnym uwzględnieniem nurkowania.Tyle i aż tyle.++++++++++++++++Chyba że w tym przypadku coś na rzeczy jest. Ale jasnowidzem - jeszcze - nie jestem.Jane?
arabus
arabus 18.08.2017, 22:48
Ty Herakliusz jednak jesteś jakiś opętany.Wiecznie Kościół, księża, inni ludzie Ci przeszkadzają.ZERO merytoryki w pisaninie, tylko ciągły pojazd wszystkiego.Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, skoro tak nienawidzisz świata i masz tyle wolnego czasu - spędź go z rodziną, w pracy, odpoczywając, cokolwiek.Daj innym żyć jak chcą.
Herakliusz
Herakliusz 20.08.2017, 10:30
No niewątpliwie przez szatana... I co ciekawe żadne egzorcyzmy szamanów rzymsko katolickich nie skutkują.
Azot160795
Azot160795 18.08.2017, 22:20
Może z początku te fake konto było w miarę zabawne na swój sposób. Teraz jest po prostu żenujące... Współczuję Ci serio bycia aż takim zakompleksionym....
Herakliusz
Herakliusz 20.08.2017, 11:09
Musisz wiedzieć, że ja jestem wybitny we wszystkich dziedzinach, nawet i tych, o których nie mam zielonego pojęcia.
Szuilkareh
Szuilkareh 17.08.2017, 12:25
On tak, on najmądrzejszy w każdym temacie :)I wiadomo, że winny kościół... chyba go ksiądz za bardzo przytulał za młodu. :)
Herakliusz
Herakliusz 18.08.2017, 19:16
Kościół - wielką literą cymbalisto grzmiący jako ta miedź brzęcząca....Jasne?
Herakliusz
Herakliusz 15.08.2017, 21:55
A szczególnie jak jesteśmy nawaleni jak stodoła....
Michał Zawadzki
Michał Zawadzki 16.08.2017, 13:33
Dla sprostowania chuju jeden co najwięcej wiesz na ten temat i się jeszcze wypowiadasz.Obcokrajowiec był w 100% trzeźwy, jak co popołudnie chciał popływać w stawie tylko niefortunnie skoczył do wody i doszło do urazu kręgosłupa. Wiem to wszystko gdyż zdarzyło się to nad moimi stawami hodowlanymi. Następnym razem dowiedz się więcej zanim skomentujesz. Nie pozdrawiam.
Gość2
Gość2 16.08.2017, 17:51
Tak od razu , prosto z mostu od c..u ? Nieładnie . Tego chyba w domu nie uczyli ?

Pozostałe