Cezary Przybylski
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski

Jak urządzić niezapomnianą imprezę urodzinową?

  • 21.12.2017, 08:44
  • IP
Jak urządzić niezapomnianą imprezę urodzinową?
Każdy chce, aby jego impreza urodzinowa była udana, jednak nie wszyscy mają pomysł na niezapomniane przyjęcie. Zobacz, jak urządzić imprezę urodzinową.

W dzisiejszych czasach bez problemu możemy wcielić w życie najbardziej wymyślne pomysły na imprezę urodzinową. Można powiedzieć, że ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Chcesz urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Zobacz, jak to zrobić.

Niezapomniana impreza urodzinowa w 5 krokach:

1. Wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Niektórzy decydują się na urodziny w restauracji lub w wynajętej sali przeznaczonej do większych imprez. Impreza urodzinowa może też odbyć się w naszym domu lub mieszkaniu - jeśli tylko pozwala nam na to metraż pomieszczeń oraz ilość gości.

2. Zastanów się jaka oprawa muzyczna będzie najwłaściwsza

Urodziny w mieszkaniu lub w domu mogą odbyć się przy utworach puszczonych z odtwarzacza muzyki. Przy imprezach odbywających się na większych metrażach - takich jak na przykład wynajęta sala zabaw - warto zadbać o wysokiej jakości oprawę muzyczną tak jak na przykład wynajęta orkiestra, zespół muzyczny lub DJ.

3. Dokładnie zaplanuj potrawy i przekąski

Jedzenie na przyjęcie dopasowujemy do czasu trwania imprezy urodzinowej. Jeśli urodziny zaczynają się już popołudniu, warto zadbać chociażby o jeden ciepły, pełnowartościowy posiłek. Nie zapomnijmy również o łatwo dostępnych dla gości przekąskach na zimno, takich jak na przykład sałatki czy kanapeczki. Warto również zaznaczyć, że bez względu na rodzaj, miejsce i czas trwania imprezy, deser, woda i różnego rodzaju napoje są czymś, czego bez wątpienia nie może zabraknąć na urodzinach. Kwestia alkoholu jest już sprawą indywidualną i zależy w dużej mierze od tego jak bardzo "imprezowi" są goście.

4. Zadbaj o urozmaicenia

Co zrobić, aby Twoja impreza urodzinowa nie była taka sama jak wszystkie inne? Jeśli robisz imprezę w domu to włącz przestrzeń wokół domu do imprezy urodzinowej i zorganizuj dodatkowe atrakcje. Jeśli nie chcesz, aby na Twoich urodzinach wiało nudą, ogłoś wcześniej imprezę tematyczną lub zaplanuj grę fabularną dla wszystkich uczestników imprezy. Możesz także urządzić zabawny konkurs z nagrodami. Takie atrakcje sprawią, że Twoje urodziny będą wyjątkowe nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twoich najbliższych.

5. Zorganizuj dekoracje

Aby urodziny nie były byle jakie, warto zadbać o element jakim jest wizualna oprawa przyjęcia urodzinowego. Choć większość dekoracji możemy zrobić sami to pamiętajmy, że często wymaga to ogromnego nakładu pracy, a wszystko po to, aby po imprezie dekoracje wylądowały w koszu lub w piwnicy. Najlepszym rozwiązaniem okazują się efektowne wypożyczone dekoracje eventowe. Decydując się na wypożyczenie dekoracji na urodziny oszczędzimy mnóstwo czasu, nerwów, a także wiele miejsca, które musielibyśmy zorganizaować na przechowywanie własnych dekoracji po imprezie.

Mamy gwarancję wysokiej jakości dekoracji eventowych przy okazji współpracy z doświadczoną w organizowaniiu eventów firmą whatevent.pl/scenografia/dekoracje-eventowe. Różnorodne pomysły są możliwe do realizacji przy dobrej aranżacji i profesjonalnej organizacji imprezy, warto więc oddać organizację wydarzenia w ręce przygotowanej na wszelkie ewentualności - firmy.

IP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe