Targi książki historycznej i podróżniczej w Zamku Czocha!

  • 9.02.2018, 11:49
  • Zamek Czocha
Targi książki historycznej i podróżniczej w Zamku Czocha!
Interesujesz się historią, regionem, podróżowaniem? Chcesz poznać tajemnice z książką w ręku? Nie może Cię zabraknąć! Widzimy się 17 lutego w Zamku Czocha.

Zamek Czocha w Suchej zaprasza na I Targi książki historycznej i podróżniczej, które odbędą się 17 i 18 lutego.

Targi to możliwość nabycia ciekawych pozycji książkowych, panele dyskusyjne ze znanymi podróżnikami, intrygujące, nietuzinkowe historie z życia globtroterów, ale również znanych historyków oraz odkrywców. Wydarzenie będzie doskonałą okazją dla wszystkich miłośników podróży, historii oraz dobrej książki do tego by zadać nurtujące pytania i odbyć ciekawe rozmowy. Jest to również okazja do zawarcia nowych znajomości, które w przyszłości mogą zaowocować wspólnym dzieleniem pasji.

Patronat honorowy nad Targami objął doktor Tadeusz Samborski – członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, który tak skomentował inicjatywę:

Działania mające na celu promocję książek regionalnych oraz całego Dolnego Śląska, propagowanie kultury i literatury historycznej oraz zachęcanie do podróżowania po Polsce i świecie, zasługują na szczególne uznanie.

Całemu wydarzeniu będzie towarzyszył tajemniczy, niezwykły klimat zamku, co na pewno zostawi w pamięci niezapomniane wspomnienia. Warto oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków i wyruszyć w podróż po różnych zakątkach świata – to wszystko w Zamku Czocha!

Dodatkową atrakcją będzie możliwość zwiedzenia zamku z przewodnikiem, a na najwytrwalszych czeka Nocne Zwiedzanie w klimacie horroru, które zakończy tak emocjonujący, pierwszy dzień targów.

Interesujesz się historią, regionem, podróżowaniem? Chcesz poznać tajemnice z książką w ręku? Nie może Cię zabraknąć! Widzimy się 17. Lutego w Zamku Czocha.

Do zobaczenia!

Zamek Czocha

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe