×
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski

Oferta pracy w Czechach

  • 19.02.2018, 10:28
  • lesna.pl
Oferta pracy w Czechach
Oferty pracy w Czechach - zainteresowanych zapraszamy na spotkanie we wtorek, 20 lutego 2018 roku w Leśnej.

CiS Electronic to niemiecka firma z branży elektronicznej, której główna siedziba znajduje się w niemieckim Krefeld, a główne zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Czechach - przede wszystkim w pobliskich Hejnicach.

Zainteresowani pracą w tej firmie będą mogli więcej dowiedzieć się o zasadach przyjęć, wymaganiach oraz zarobkach podczas spotkania z przedstawicielami firmy CiS w Leśnej. Odbędzie się ono w Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej (ul. E. Orzeszkowej 5A) we wtorek, 20 lutego 2018 roku  o godz. 16.00.

Peter M. Wollner - dyrektor zarządzający CiS Electronic wraz z przedstawicielami tej firmy, przybliżą gościom dzieje zakładu, działającego już ponad 40 lat oraz plany rozwojowe i asortyment produkcyjny. CiS, jak wynika z przedstawionych informacji, wyrabia i dostarcza wyposażenie kablowe dostosowane do wymagań klienta, w dziedzinie transmisji danych w przemyśle elektrotechnicznym i elektronicznym.

lesna.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polak
Polak 19.02.2018, 20:17
Kiedy zaczniecie promować pracę na rzecz dobrobytu w Polsce, a nie dla zachodnich koncernów. Podczas gdy my młodzi, często bardzo dobrze wykształceni Polacy, pracujemy poniżej kwalifikacji dla zachodnich pracodawców (harujemy na 3 zmiany w fabrykach, podcieramy d..py dziadkom, stoimy 12h na zmywaku - innymi słowy wykonujemy brudna robotę na ich podwórku), nasi rówieśnicy z zachodu przejmują polskie firmy, patenty, atrakcyjne nieruchomości. Ile jeszcze czasu musi upłynąć, żebyśmy zrozumieli, że ich gospodarka niewiele znaczy bez taniej siły roboczej z Europy Środkowej i Wschodniej. Dopóki miska ryżu za którą pracujemy za granicą będzie jedyną motywacją, nasz kraj nigdy nie prześcignie krajów zachodnich. Zdaję sobie sprawę, że dla nas wynagrodzenie za zachodnią granicą jest póki co atrakcyjne, ale dla Niemców, czy Brytyjczyków stanowi ono tzw. michę ryżu dla niewolnika. Uważam, że gdyby odciąć zachód od kroplówki w postaci taniej siły roboczej ich gospodarka nie rozwijałaby się tak pomyślnie, a to stworzyłoby pole dla konkurencji - choćby z Polski. Chciałbym dożyć czasów, gdy sytuacja się odwróci i to emigranci z zachodu staną się u nas ogrodnikami, magazynierami, czy opiekunami osób starszych, a Polacy w wieku produkcyjnym, będą przejmować aktywa zachodu...

Pozostałe