Cezary Przybylski
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski

Darmowe sprawdzenie BIK-u dla wszystkich

  • 24.02.2018, 14:30
  • red.
Darmowe sprawdzenie BIK-u dla wszystkich
Eurobank po raz kolejny wychodzi naprzeciw mieszkańcom naszego powiatu. Niejednokrotnie klienci są zdziwieni, że kredyt którego nie mają już od lat nadal widnieje jako aktywny, co znacznie obniża zdolność kredytową lub powoduje odmowę udzielenia kolejnego zobowiązania. Zapraszamy wszystkich, którzy mają bądź mieli kiedykolwiek zobowiązania finansowe na sprawdzenie BIK-u.

Bardzo często podczas rozmów z w oddziale spotykamy się ze zdziwieniem klientów, że kredyt którego nie mają już od lat nadal widnieje jako aktywny i znacznie obniża zdolność kredytową lub powoduje odmowę udzielenia kolejnego zobowiązania. Najczęstszym powodem jest błąd systemu, ale również czynnik ludzki, wynikający z niedbalstwa lub nieświadomości klienta. Warto takie sytuacje jak najszybciej wyłapywać i wyjaśniać, aby nie doszło do niepożądanych skutków, takich jak zaległości w spłacie czy też odmowna decyzja kredytowa.

Zapraszamy wszystkie osoby, które mają bądź miały kiedykolwiek zobowiązania finansowe na sprawdzenie BIK-u w oddziale Eurobanku w Lubaniu. Ważne jest, aby na bieżąco monitorować swoje zobowiązania i mieć nad nimi kontrole.

Zapraszamy do placówki Eurobanku.
Rynek-Sukiennice 27
59-800 Lubań

tel. 534 474 020

red.
Podziel się:

Pozostałe