Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault

Próbował ominąć zakaz wjazdu do Polski

  • 7.03.2018, 13:32
  • Rafał Potocki
Próbował ominąć zakaz wjazdu do Polski
Obywatel Ukrainy, który usiłował wjechać do naszego kraju, pomimo orzeczonego zakazu wjazdu, został zatrzymany przez funkcjonariuszy ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Ludwigsdorfie.

5 marca 2018 r. w autokarze wjeżdżającym do naszego kraju z Niemiec, funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę legalności pobytu wobec 25-letniego obywatela Ukrainy. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze stwierdzili, że cudzoziemiec jest niepożądany na terytorium naszego kraju. Obywatel Ukrainy w grudniu 2017 r. został zobowiązany do opuszczenia naszego kraju, w związku z naruszeniem przepisów pobytowych. Ponadto orzeczony został wobec niego zakaz ponownego wjazdu na terytorium RP przez okres 8 miesięcy.

W związku z faktem, że mężczyzna usiłował nielegalnie wjechać na terytorium naszego kraju został zatrzymany. Cudzoziemiec zostanie pod konwojem doprowadzony do przejścia granicznego. Do tego czasu, zgodnie z wczorajszą decyzją Sądu Rejonowego w Zgorzelcu, przebywał będzie w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców.

Rafał Potocki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe